Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung nem a legjobb alsó,...

A samsung nem a legjobb alsó, középkategóriában de mégis azokat veszik. Miért? (főleg fiatalok)

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 16:10
 1/9 anonim válasza:
Per pillanat most Samsung Galaxy mini telefonom van. Nem ilyent akartam de erre volt keret. Arra amire használom pont jó, de miért baj az neked, hogy a fiatalok Samsung telefont vesznek? Ha nekik jó sok beleszólásod nincs... 15/L
2012. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert arra van keret. Én az alsókategóriából biztos, hogy Xperia Tipot vennék.
2012. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmagyarázható minden azzal, hogy hülyék az emberek.
2012. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mert bedőlnek a reklámoknak, ezért egy csomóan megveszik, + a galaxy s-ek hírneve miatt is, és innentől láncreakcióként terjednek, mert ugye a fiatalok hajlamosak menőzni a telefonjukkal, vagy ha nem is menőznek, de sűrűn mutogatják mindenkinek, így mindenki azt látja, hogy milyen jók a samsung telefonok, és azok is samsungokat fognak venni, pedig ugye van sokkal jobb telefon is minden kategóriában.
2012. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert csak arra van keret.Nekem Ace-m volt (most már S3-mam van)de én megvoltam vele elégedve mivel főleg csak neteztem rajta meg játszottam (már amit elbírt)meg zenét hallgattam.Meg hát nem utolsó sorban designos külsővel vannak ellátva.
2012. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a sok tudatlan megveszi azokat a túlárazott szarságokat, mivel mindenhol azt reklámozzák, h ilyen jó a Samsung Galaxy xyz meg ilyen jó a Samsung akármi, a reklám árát is beleteszik a készülék árába.
2012. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de elfelejtettem a reklámokat. Egyébként ace-d volt (rendben haltotuk hogy újra bedőltél a saminak és vettél egy S3-mat,ami hülyeség volt) ? Csak arra volt keret? Mért annyiért vehettél volna jobbat is. -_-
2012. nov. 8. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbat?:O ugye jobbon nem a fospéria s-t illetve társait érted(ide értve a htc one x-et is)??mert ha igen akkor ez a legjobb vicc amit életemben hallottam.engem baszottul nem érdekelnek a reklámok.Én csak azt nézem hogy én melyikkel járnék jobban.meg a samuval eddig 100%-ig meg vagyok elégedve.eddig 7 samu telefonom volt és egyik se volt egy percet se a szervízbe.Ezért nem akarok váltani samsungról mert megbízható és jó telókat gyárt.
2012. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen telókra gondolsz , de ALSÓ KATEGÓRIÁban a samsung nagyon megbízhatatlan. Egyébként is vannak olyan emberek akik egy Sam Galaxy Y-ra azt mondják hogyx jobb mint minden sony. Egyébként is a sony márka míg a samsung nem.
2012. nov. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!