Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3G-s kis ikon miért van ott?...

3G-s kis ikon miért van ott? Aki tud, kérem segítsen!

Figyelt kérdés
Nemrég beállították nekem a T-mobile telefonos ügyfélszolgálaton, hogy tudjak ingyen facebookozni. Ha rámegyek az ingyen fb kezdőlapjára (úgy, hogy még nem írtam be se email címet, se jelszót) ott van a telefonom felső részében egy kis ,,3G"-s jelzés. Ez mindig ott fog maradni? Ti hogy oldjátok meg, hogy semmiképp se vegyen pénzt le a telefonotokról, ha mondjuk előtte wifiről csatlakoztatok de nem otthon vagytok és használni szeretnétek az ingyenes facebookot? (ha mondjuk a google az első oldal, amit megláttok, ha rámentek a böngésző ikonjára). A válaszokat előre is köszönöm!
2012. okt. 8. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel nem írtad le, milyen telóról van szó, így részletesen nem magyarázom el, lényeg, hogy böngészőben írd át a kezdőlapot a 0.fb-ra, de ha van alkalmazás, ami szinkronizálhat a háttérben, akkor jobb, ha kikapcsolod az adatforgalmat, akkor viszont fb se lesz.
2012. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Sony Ericsson XPERIA X8-as telefonom van.

2012. okt. 8. 09:52
 3/3 A kérdező kommentje:
És hogyan kell kitörölni pár könyvjelzőt? Mert már össze-vissza nyomogattam, de ezt sehol sem találtam meg...most pedig még az ingyen facebook se jön be, pedig a kérdés kiírása előtt még ment.
2012. okt. 8. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!