Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mejik telo érimeg leginkább?

Mejik telo érimeg leginkább?

Figyelt kérdés

Használtan néztem telokat nem akarok túl sokat költeni rá de azért tudjon valamit.

A következőkön gondolkozok:

- Sony Ericsson Xperia Ray

- Sony Ericsson Xperia Play

- HTC Trophy

- HZC Desire S

- Nokia 710

- Motorola Defi



2012. okt. 9. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak ezek jöhetnek szóba, a Desire S-t vedd, az a legjobb telefon ezek közül. Ha új is lehet, akkor ennyiért kapsz Alcatel OT-995-öt is, az felveszi a Desire S-szel a versenyt, és legalább új, garanciális telefonod van.

Ha dobálni meg áztatni akarod, a Defy is nagyon megéri 30-35 ezerért (afölött nem).

2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Nokia. De nem mejik hanem melyik. Nem vagyok egy jo helyesiro en magam sem de azert ennyit illene tudni.
2012. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 710
2012. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Lumia 610-710(ha lesz az országban)

Van rajta helyesírás-ellenőrző is...

2012. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lumia 710 és az xperia play köztt gondolkozz szerintem , de különben az elején azok a gombok a play en jól néznek ki de szerintem kicsit közönséges psp utánzat , de kinek mi tetszik , szóval szerintem LUMIA 710 .
2012. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akik a helyes írásomat is szóvá tették azoknak csak annyit mondanék örülhetnek neki, hogy nem láttak több írást tőlem.

Részemről még jó voltam 11 órakor mert már nem sokat láttam.

2012. okt. 10. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ xperia ray jó teló de vannak hibái

pl:tesóm 2honapja vette és már vannak vele bajok

2013. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!