Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig várjak rebootra? (ZTE...

Laylah kérdése:

Meddig várjak rebootra? (ZTE Blade, Cyanogenmod 7.2. 0)

Figyelt kérdés
Szóval bátorkodtam (életemben először) főzött romot pakolni a telómra. Rootoltam, clockwork rom managerrel csináltam recoveryt, aztán a letölthető romok közül kiválasztottam a Cyanogenmod 7.2-t. Telepítés megvolt (közben youtube-on néztem, hogy a csávó hogy csinálja). Csávónak szinte rögtön el is indult a cm (bár neki 7.0 volt), én viszont várok. Elég régóta. Azóta, nem tudom, szabad lett volna-e, de kétszer újraindítottam a telót türelmetlenségemben. Utolsó újraindítás óta bő 10 perc már eltelt, és még mindig csak a droid van kint. Miért? Meddig várjak?
2012. okt. 10. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Eredeti ROM vissza, CM elölről, mert valamit rosszul csinálhattál. Pl cache/dalvik cache törlés nem volt meg/nem jókor volt meg.
2012. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, a dalvik cache-t nem töröltem. Az lehetett a baj akkor?
2012. okt. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!