Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lett magas a számlám,...

Miért lett magas a számlám, ha letiltottam az adatforgalmat?

Figyelt kérdés

Előfizető vagyok a t-mobilnál, Sony Ericsson Xperia Neo-m van 2.3 androiddal.


A következőt tettem: Beállítások - Vez. nélküli és hálózati beállítások - Mobilhálózatok. Itt kivettem a pipát az Adatok engedélyezése mellől, tehát letiltottam.


A hálózati üzemmódom: WCDMA (előnyb.r)/GSM


Netezni otthon szoktam azt is csak wifin keresztül.


A számlán a GPRS és WAP szolgáltatás (vagy valami ilyesmi, most nincs nálam a papír) lett magas, 6000 ft körül.


Nem tudom számít-e, de az Advanced Task Killer fent van és már rutinosan használom, bármit is nyitottam meg.


Szóval mitől lehet, illetve hogy tudnám megoldani, hogy abszolút ne használja a net a mobil hálózatot, biztonságosan tudjak wifizni?



2012. okt. 10. 15:20
 1/2 MayDay86 ***** válasza:

Szerintem érdeklődj a szolgáltatónál. Ha fixes a dijcsomagod akkor hiáb nyomod ki az adatforgalmat. Akkor is annyi lessz amennyi a szerződésben van foglalva.

PL:nekem aranykártya relasz net m dijcsomagom van. Amiért dizetek 5050 HUF ot. Hiába lövöm ki a netet akkor is annyi lessz. Én azt tanácsolom érdeklődj utána a dijcsomagodnak mihamarabb. Na hali

2012. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MayDay86 ***** válasza:
Jahh ami a lényeg. Kérdezd meg hogy vanw tulforgalmazási dija. Ha igen akkor probálj olyat kérni ami csak le korlátoz mondjuk 32 kbitre vagy 128 ra( gigás adatforgalom esetén)
2012. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!