Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a gps?

Miért nem megy a gps?

Figyelt kérdés
Van egy HTC desire HD-m,sygic-et használok,néha talál műhold jelet,néha nem. tettem fel régebbi,más féle progamot,és ugyan ez a helyzet.Már a 3. féle rom van rajta....és már nem tudom mit csináljak, mert összetőrném!!!

2012. okt. 10. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a programtól függ, hogy milyen gyorsan talál jelet, hanem a benne lévő vevőtől. A telefonokban pedig aGPS van, ami kisebb méretű és olcsóbb mint a rendes GPS. aGPS is gyorsan talál jelet, van internet.
2012. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem,de volt olyan hogy az ajtóban álltam mentem valahova, bekapcsoltam a gpst meg a programot, és mire kiléptem már mutatta hogy hol vagyok(net nélkül!),és internetet soha nem használok ilyenhez, és max wifin letölteni térképet és kész, eddig is net nélkül használtam, de minnél többször intídom el annál többszőr rossz, vagy tök lassú!
2012. okt. 10. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!