Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervizbe vittem a telefonomat...

Szervizbe vittem a telefonomat (Tmobil) a belső memóriáján lévő adatok megmaradnak a javítás után?

Figyelt kérdés

Bluetoth hiba miatt vittem vissza, garanciálisan. De elég sok program van rajta ami jó lenne ha megmaradna(nem játékok) esélyes hogy azt nem piszkálják?


Meg másik dolog hogy kaptam egy cseretelefont, C1-es nokiát az okos telefonom helyett, ami még a memóriakártyát se tudja kezelni mert túl sok neki...

Pedig nekem mintha valami olyasmi rémlene hogy a telefonnal azonos tudású cserekészüléket kell biztosítaniuk nem?


2012. okt. 10. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoftvert is fognak frissiteni az biztos,igy elveszik minden.Nem kell azaonos tudású telefont biztositani!
2012. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nagyon örülök neki...

Meg leghamarabb jövő pénteken kapom vissza, addig meg se busz menetrendet, se jegyzeteket semmit nem tudok megnézni...

2012. okt. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!