Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenki beájulva a...

Miért van mindenki beájulva a Lumia 920-ra?

Figyelt kérdés

Szerintem a windows tök ronda, és az alkalmazások is kevesebbek rá mint az Androidra vagy az iOS-re!

Azt meg ne mondjátok hogy gyorsabb, meg nem lehet megakasztani mert PL. Egy Galaxy S3 vagy iPhone 4s,5 is baromi gyors és megakaszthatatlan!


2012. okt. 10. 17:23
 1/6 anonim válasza:
100%

"Egy Galaxy S3 vagy iPhone 4s,5 is baromi gyors és megakaszthatatlan!"


Egyik mobil se megakaszthatatlan.

Attól hogy gyorsak még van gyorsabb...


"Szerintem a windows tök ronda"


Szerinted. Szerintem meg pl az iOS.


"z alkalmazások is kevesebbek rá mint az Androidra vagy az iOS-re!"


Prohardveren keresd fel a balcsida( [link] névre hallgató kollégát na ő szépen kioktat hogy mit is tudnak az alkalmazások. Eddig nekem mindenre tudott alternatívát mutatni wp-n ami esetenként még jobb is volt mint a másik 3 rendszeren.


A kérdésre válaszolva pedig: Mert új? Lehet hogy ezért. Igen ez lesz az!

2012. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy jó lehetőség arra, hogy a Nokiát megint a komoly gyártók közé sorolják, de ők is tudják, hogy ehhez iszonyat marketing gépezet is kell. Úgyhogy nyilván a csapból is ez folyik.

Egyébként meg jóval innovatívabb készülék mint pl az új iPhone (ez egyébként az Apple szégyene is), úgyhogy meg is érdemli a figyelmet. Vezeték nélküli töltő, különleges érintésérzékeny kijelző (most nem ugrik be a neve), PureView technológia. Már egyenként is olyan dolgok amire érdemes felkapni fejünket. Nem is beszélve az olyan mellékes jóságokról mint a Nokia Maps, meg az ingyenes Microsoft SkyDrive. Nagy durranás lesz.

És ezt Android-fanként gondolom így.

2012. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő hardver,kitűnő rendszer,kitűnő kamera!
2012. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Én wp fanként úgy nézek rá, mint egy istenre. :D na ez azért erős túlzás. :D

Szerintem nem ronda, hanem stílusos. Anno, mikor megjelent az Omnia 7, akkor a monitor előtt nevettem egy sort, hogy EZ MI?

Aztán a Nokia beszállt a buliba, gáznak tartottam. Majd 1x akadtam a T-Mobile-ban az akkori új Lumiákba..na akkor szerettem bele. Amíg nem láttam, addig én is legyintettem, hogy ez egy vicc, amit Bill Gates iratott meg, hogy ne unatkozzanak a fejlesztő központban.

Aztán rájöttem, hogy nagyon gyors. Nem kell neki 483882168900099999054298513874085688 processzormag, hogy ne akadjon, és hogy gyors legyen, ellenben az androiddal. Tele van animációkkal, ami sokat dob rajta.

A 920-ért meg azért van mindenki oda, mert 2magos procival a Galaxy S 3-at lazán porba vágja, akár csak az új iPhone, de az most nem lényeges, hanem, mert nagyon jól optimalizálták az egész rendszert, és komoly előrelépések vannak a wp7-hez képest. Ide nem kell Zune, lesz Bluetooth rendesen, 32 GB tárhely, ütős kamera, és a jobbnál jobb Nokiás appok. Illetve hiába van kevés program rá, ha az appok 90%-a igényesen van megcsinálva, és nagy az igénylefedettsége.

2012. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Király vagy sajtospálinka!!!!!
2012. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

,,Szerintem a windows tök ronda"

Attól hogy te rondának látod , nagyon sok mindenkinek tetszik .

,,Az alkalmazások is kevesebbek rá"

120 000 alkalmazás van , és a fontosak mind megvannak , és olcsóbbak is mint az Imac-re , és 120 000 alkalmazásra ha azt mondod hogy kevés akkor te ténleg éjjel nappal telefonozol xD .

És még egy jó érv , az alma termék szinte kétszer ojan drága , és a három telefon közül a Legolcsobb (bár még a galaxi S3 olcsóbb , de hamar le fog esni az ára , mivel most dobták ki)

Teszteken bebizonyították hogy a lumiának a LEGJOBB a kamerája a három telefon közül ( [link] a legjobb .

Sokkal több színben kapható :D

a képernyőfelbontása nagyobb mint az akmájé , és egyenlő az S3 al .

Az alma nem bővíthető mikorSD vel , S3 és lumia igen .

2012. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!