Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson Xperia neo....

Sony ericsson Xperia neo. Valaki segítene nekem abban, hogy hogyan kell a kamerahangot lenémítani?

Figyelt kérdés
Már ha lehetséges :D előre is köszönöm a segítséget :))

2012. okt. 10. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

eu-s jogok miatt hivatalos verzioban nincs rá lehetőség.


(de a googleplay nyit rá alternativát némitható kamera program formájában) :)

2012. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? nekem szolgáltatós live with walkmanem van és le lehet. Belemész a kamerába, ott elő a menüt, és zárhang, ott meg kiveszed és kész.
2012. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) a kamerabeallitasoknal már néztem, de ott nincs rá lehetőség :)
2012. okt. 10. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

érdekes, mert mindkét cucc ugyanabból a szériából/évből van. Ha ott nincs, akkor amit első írt, go google play és egy némítót lekapni.


Akkor lehet hogy a telenor úgy adta ki nekem a telefont, hogy nem felelt meg az EU szabványka, EJNYE BEJNYE :D:D:D:D

2012. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülj neki :DD én meg akkor szétnézek playen :D köszii a segítséget:)
2012. okt. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!