Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nagy híres Androidra nincs...

YourDestiny kérdése:

A nagy híres Androidra nincs egy értékelhető, ingyenes zenelejátszó alkalmazás a megszámolhatatlan sok app között?

Figyelt kérdés

Sajnos a PowerAMP és Player PRO tört verziói bugosak, állandóan történik velük valami. Az egyetlen equalizért tartalmazó lejátszó, amit találtam, az a MixZing, de két hibája is van. Az egyik, hogy a zene borzasztó fazék hangol szól vele például a PowerAMP-hoz képest, a másik pedig, hogy SD-re helyezve a progit nem érhetők el a widgetek.


Én szeretem az Androidot, nem bántam meg a váltást, de ez már "fejemkoppanazasztalon" szituáció. Úgy látom még sincs annak a rengeteg alkalmazásnak haszna. A régi Symbianos Nokiámba gyárilag képesek voltak beletenni egy páratlanul jó music playert, erre meg nem lehet szerezni egy normálisat? Elég dühítő. Bízom abban, hogy ti tudtok egyet, és csak nekem kerülte el eddig a figyelmemet.



2012. okt. 12. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
SD-n a widgetek nem is fognak működni.
2012. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
PowerAMP-al miért működött? ;)
2012. okt. 12. 12:06
 3/16 bamboochatheone ***** válasza:
Rootolva van a telód?
2012. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs.
2012. okt. 12. 12:52
 5/16 bamboochatheone ***** válasza:
Van még rajta gari? Mert ha már nincs akkor érdemes lenne rootolni így felrakhatod hozzá a PowerAmp Trial Reset nevű progit ami nevéhez híven reseteli a próbaidőt.
2012. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Van rajta gari. Bár így, ahogy töröm a fejem, lehet, hogy rosszul emlékszem, és a PowerAMP se SD-n volt. Megnézem...
2012. okt. 12. 12:58
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem is lehet áthelyezni, rosszul emlékeztem. Viszont nem vesz el sokat a memóriából, de sajnos problémás. :(
2012. okt. 12. 13:00
 8/16 bamboochatheone ***** válasza:
Amúgy én is csak PowerAMP-ot használok X8-on a legjobb amit valaha próbáltam.
2012. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

widgetek nem mennek az sd-ről.

Max rootolás után sd partícionálás fat32 + ext2 partíciókra majd link2sd a play-ről.

2012. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy A PowerAMP a legjobb. Rootolni tuti nem fogom. A SD-t le se sz@rom, csak lenne valahonnan egy működő EQ-t tartalmazó értelmes program.
2012. okt. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!