Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az IOS az androidtól?

Miben jobb az IOS az androidtól?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy az IOS rendszer mi az amibe jobb az androidhoz képest, vagy mi az amiben rossz!

Én Windows párti vagyok, így csak keveset tudok a két rendszerről és így legalább itt tudok valamiféle választ kapni.


2012. okt. 12. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

az android a térkép szoftverben jobb :D nem tudom az ios-t személyre szabni. Androidra azt a romot rakod fel ami teszik.

Androidra viszont nehezebben jön ki egy új verzió mivel rengeteg a hardver.

2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

optimizáltság -> dupla olyan teljesítményt nyújt a telefon , mint a vele azonos hardverrel rendelkezőek.Ezért van az ,hogy az iPhone5 például megelőzi teljesítményben az Sgs3 at vagy a hox ot , amik 4 magosak.

egyszerű/észszerű elrendezés -> bármit megtalálsz másodpercek alatt

iTunes -> eddig hátránynak fogtam fel , amíg nem találkoztam a sony pc companion -ával , szörnyű az a program , az iTunes - mesés ahoz képest

2012. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha túllépünk az átlag júzer szintjén, semmiben. Az Android tudja hozni azt a stabilitást, és teljesítményt, ami több is mint egy iPhone esetében. (Tapasztalatból mondom, ezért is jár a Live with Walkmanem procija MAXIMUM 460Mhz-en. Játékok alatt is.)
2012. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
´´Az Android tudja hozni azt a stabilitást, és teljesítményt, ami több is mint egy iPhone esetében´´ mióta olyan stabil az Android mint az iOS ?
2012. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán az androidon műlik hogy mennyire stabil, hanem hogy a gyártok mennyire tudják optimizálni az adott hardverre a szoftvert. Az apple -nek ebben ugye sokkal könnyebb dolga van, a kevesebb telefon miatt. Ha az apple is ontaná magából a telefonokat, akkor az iOS se lenne jobb az androidnál. És ugyan ez fordítva is igaz. Ha az androidos teló gyártók évente csak 1-2 telót adnának ki, semmi hiba nem lenne benne.

Az android nagy előnye tényleg a testre szabhatóság. És könnyebb vele warezolni.

Az iOS ből még mindig hiányolom a bluetooth küldés funkciót. Ezt már az első bluetooth al rendelkező telefonok is tudták. És egy kicsit morcos lettem az apple -ra, a samsung al folytatott háború miatt. Még szerencse, hogy a többi gyártó ezt nem követi.

2012. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én használok iphone 4-et és egy android-os tabletet. a tablet 2x olyan erős hardverrel van ellátva. én nem látok konkrétan teljesítménybeli különbséget...valószínű hasonló hardverű lenne a tablet, mint a telóm, már akadna, és lehet, hogy egy népszerűbb telefonra könnyű válogatni a jobb romok között, ha szükséges, de például egy myaudio tabletre már elég nehéz...különben én is windows párti vagyok, várok a lumia 920-ra...a wp úgyis aláz, még az iosnél is stabilabb egy kicsit. alkalmazások meg szaporodnak arra is.
2012. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#2


Optimalizáltság: Jelly Bean elterjedésével már Android simán hozza az iOS szintjét

Elrendezés: Apple: van egy menü, ott meg ikonok; Android: van egy menü, ott meg ikonok. Semmivel sem ésszerűbb/logikusabb az iOS.

iTunes: lehet Sony PC Companion szarabb, de az a Sony hibája, nem az Androidé, illetve Androidhoz nem kötelező ilyen fos szinkronizáló program, simán adattárként is lehet rá fájlokat másolni, tehát az előzőekben döntetlen, itt +1 Androidnak.

2012. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
HARDER BETTER AFTER STRONGER :DDDD
2012. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!