Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h kapjak egy új telefont (android, wifi)? A mostaninak rossz a bluetooth meg amugy is az XD

Figyelt kérdés
(bocsi ha rossz témába raktam:S)

2012. okt. 12. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, ha nem akarnak venni neked, akkor nem érzik szükségét, vagy nincs rá pénz. Tehát SEHOGY.
2012. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem írónak. Valószínűleg van fontosabb helye a pénznek. Szerintem gyűjtögess magadnak és mikor már majdnem megvan , kérd meg őket, hogy pótolják ki. Vagy nem sokára itt a karácsony is.
2012. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Te jóég!No komment!
2012. okt. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%
"Anya, apa megvehetem az új telefont? Megkerestem rá a pénzt!"
2012. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát engem a fiam rá vett,,először én is az mondtam NEM még sírt is amiért lecsesztem,hogy nem telik rá meg ilyesmi, aztán csak vettem.
2012. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
az oké, h a rossz telefonod helyett szeretnél egy másikat, de te kimondottan egy okostelefont szeretnél, amire ennyi idősen valójában nincs szükséged. a szüleid nyilván nem akanak v tudnak ilyet venni neked ezt meg kell értened. egy telefon arra kell, h telefonálni és smsezni lehessen vele, a többi csak ráadás (gondolom netezni, de legfőképp fbzni akarsz). tudom, h nagyon klassz telók vannak és nagy a csábítás, de hidd el, nem kell minden tininek a szülőktől pumpolt okostelefonnal szaladgálni... biztosan van hova tenniük azt az összeget, amibe egy adroidos mobil kerül
2012. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
12%

NÉzz körül az interneten a telefonszolgáltatóknál, és válassz ki egy telefont, amelyiknek alacsony a díja (pl több éves hűségnyilatkozattal), és ígérd meg, hogy amíg le nem jár, nem sírsz újért. Arra figyelj oda, hogy a wifihasználatnál, ha túlléped a letöltési keretet ne ráfizetés, hanem sávszéllassulás legyen! Szóval nézz körül, és ha találsz megfelelően olcsó ajánlatot, akkor add elő a szüleidnek.


Szépen és udvariasan. Ha nem mennek bele, ajánld fel, hogy pl. a zsebpénzedből kifizeted a felét, vagy hasonlók.

2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Próbáld őket rábeszélni, hogy havidíjasban vegyenek. Havi 3000 Ft körül már találsz olyan csomagot, aminél ingyen elvihető az androidos telefon. Ráadásul ezeknél a havidíj egy része vagy egésze lebeszélhető, esetleg le SMS-ezhető, így nem kell folyton feltöltőkártyákat sem venni.


Szerintem a 3000 Ft belefér a családi költségvetésbe, próbáld meg erre rábeszélni a szüleidet.

Fő érv: így nem kell folyton feltölteni az egyenleged és ingyen kapsz egy jó telefont.

2012. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
88%

Dolgozz meg érte. Ha már olyan idős vagy, akkor meki, tesco pénztár, szórólap, stb.

Ha nem, akkor próbáld őket meggyőzni, hogy átveszed a mosogatást, felmosást. Akár árban is meg lehet egyezni, mondjuk egy mosogatás 300-500 Ft.

Meglátnád Te is egyből, hogy a telefon nem csak úgy terem, az kőkemény munka árán lehet a Tiéd.

Én luxuscikket csak így vennék a gyerekemnek, akkor meg is fogja becsülni.

2012. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Amúgy az okostelefonos válaszadónak:


Konkrétan okostelefonra gyakorlatilag senkinek nincs szüksége a világon, mégis kb. mindenkinek van. Ha meg tudják fizetni, vagy ha a saját pénzét is beleadja, nem látom okát, hogy miért ne lehetne.


Az oké, hogy valószínűleg fb-zni akar a gyerek, de attól nem jobb, hogy nincs neki. Én mikor iskolás voltam, a fb-t még hírből sem találták fel, mégis minden gyerek feltalálta magát, hogy ne a tananyagra kelljen figyelnie, ha nem akart. Nem ettől lesz rosszabb a gyerek.

2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!