Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Telenor...

Mi a véleményetek a Telenor üzlet politikájáról?

Figyelt kérdés

"Havidíj 60%-ban hálózaton belül, 40%-ban hálózaton kívül".

Másik fajta csomag kínálatnál "A tarifacsomagok havidíja 50%-ban használható fel hálózaton belüli, illetve 50%-ban belföldi vezetékes és más mobil irányba indított belföldi hívásokra."

Nekem ez olyan kőkorszakinak tűnik, de lehet tévedek. Anyumnak tarifahűsége ellenére is bevezették (mikor megkötötte még szó se volt ilyesmiről), felakartuk időben mondani, de nem lehetett csak ha fizetünk 50 ezret mert tarifa és a szolgáltató hűséget külön-külön nem lehet. Ez számomra gusztustalan.



2012. okt. 12. 21:15
 1/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lozSOHb35ro


Nézd meg ŰTe is, nem csak Te vagy egyedül felháborodva. Sokkal rosszabbak mint a T-obile és a Vodafone, de most már főleg. Eddig is drágább volt a percdíj, sms díj, illetve a havidíj csak lebeszélhető, ha sms-t küldesz már azon felül számlázodik. Maguk alatt vágják a fát..

2012. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első szolgáltatóm és hosszú évek óta kitartottam mellettük. Viszont most gondolkodok váltáson, mert a emelést még lenyeli az ember, hiszen máshol is emelnek. De az, hogy egy meglévő csomagomat , ami nem szabályozta a lebeszélhető percek hovatartozását, átváltsanak beszabályozottra, már biztosíték kiütés nekem.Lejárt a hűségem és most agyalok, melyik szolgáltató a kevésbé szemét.
2012. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a T-Mobile a legjobb.


Nekem van mind3 szolgáltatónál több előfizetésem is, és szerintem messze a T-mobile a legjobb.


Telenornál nekem van amikor 30ezres számlák jönnek ki, de utána kiderül, hogy a 30ezer valójában csak 8ezer.....


Vodafonenál én úgy vettem észre hogy a percdíjak mindig magasabbak, mint amit ígérnek.


T-Mobile-ra egy rossz szavam se lehet, pedig már nagyon régi ügyfél vagyok. Itt segítőkészek nagyon.... Pl. egy hete elvesztettem az USB stick-em, ekkor adtak ingyen sim kártyát(ami 4500Ft lett volna), tegnap pedig az egyik telefon előfizetéshez kértem microSIM-et(ami úgyszintén 4500 Ft)---ezt is ingyen adták.

Ja és a legtöbb előfizető T-Mobileos.

2012. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!