Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Javítható az érintő kijelző?

Javítható az érintő kijelző?

Figyelt kérdés
van egy huawei 8120-as telefonom ami középen nem veszi az érintőt, csak két szélen, már szétszedtem 1x de nem használt neki a kábel megmozgatás sem a cserén kívül mit tudtok még javasolni?
2012. okt. 13. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Bedugod egy megfelelő nagyítású mikroszkóp alá és helyreállítod a megszakadt kapcsolatokat.

Szerinted miért találkozni olyan kevés "kijelző javító" szaküzlettel? Talán, mert ezeket nem javítják, hanem cserélik?

2012. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem javítható,cserélhető sajnos. És ha nem garanciális elég drága...
2012. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem valami 6.000 ft körüli összeg! Ezért gondoltam, h. Megkérdezem!
2012. okt. 13. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi pénzért nem érdemes a javítással foglalkozni.
2012. okt. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem betört tegnap a kijelzője(sony ericson xperia mini pro), ugye meg lehet javítani??? garancia is van hozzá!

és kb mennyibe fog kerülni?:S

2012. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát azt tudom, hogy ha külön veszel hozzá kijelzőt akkor javítható, bár én az ilyet úgy szoktam, hogy veszek egy roncs állapotút aminek a panelja rossz, vagy szinte minden baja van, de a kijelzője jó, akkor megfogom megveszem potom pénzért pl.: teszveszről hardverapro-ról stb. és akkor szétbontom kicserélem, és annyi!

De ha garanciális még akkor sztem vidd be, hogy mennyibe kerül nem tudom!

Ja még annyit, hogyha betört a kijelzője akkor elég kevés az esély rá, hogy az érintője ne sérült volna, amit ugyebár a fenti válaszok alapján, és most már tapasztalat alapján nem lehet javítani, tehát a donor telefonon annak is jónak kell lennie!

De ha nem értessz így hozzá akkor szervíz! Én szoktam telefonokat szerelgetni ez a csere dolog olyan 95%-ban mindig bejön!

Én már csak azért nem cserélem így ki az érintőjét ennek a huaweinek, mert sztem nem éri meg!

2012. okt. 15. 00:18
 7/8 anonim válasza:

hát amúgy a telefon nem sérült, mármint csak a kijelzője repedt meg!

de köszi a segítséget!:)

2012. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy kérdezőként segíthettem! :)
2012. okt. 15. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!