Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a memóriaproblémát, hogy...

Ezt a memóriaproblémát, hogy tudom megoldani Androidon? Mi lehet a gond? (lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy telefonguru, de miért van az, hogy pl maradt még 20Mb szabad eszközmemória. Leszedtem egy alkalmazást, ami kb 3.5Mb volt. Nem lehetett áttenni SD kártyára. Letöröltem (adatok törlése és eltávolítás opcióval) és maradt 16Mb szabadon. Tehát az lenne a kérdésem, hogy hova tűnt 4Mb ha elméletileg rendesen letöröltem? Hogy tudom megtisztogatni a telefon belső memóriáját, hogy ne legyen adatvesztésem meg semmiféle problémám? Mert gondolom rengeteg helyem veszett el hasonlóképpen. Köszi a válaszokat! 2.3.5-ös gyári rendszerem van.
2012. okt. 13. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

-Néha indítsd újra a készüléket, sok Mb felszabadul

-Ne rakd tele mindennel

-Futtasd néha az ingyenesen letölthető pl. "aCCleaner Pro" alkalmazást, majd adj egy zöld kezet :-D

2012. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ először is! Másrészt pedig ki-be kapcsolgatom, de semmi. Próbálom nem telepakolni mindennel, de az a gond, hogy elméletileg teljesen eltávolítottam és mégis olyan mintha még fent lenne. A ccleanert pedig belinkelnéd, mert csomó hülyeséget kidob és több felesleges dolgot nem szeretnék tenni rá :) Köszöntem!
2012. okt. 13. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Play áruház, ingyenesen letölthető, van sok hasonló ilyen "pucoló prg", én ezt használom. Más hasonló nevű nincsen.
2012. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!