Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androion Flash Playerrel való...

Androion Flash Playerrel való videolejátszás?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-990-es készülékem van, gyárilag Opera böngészővel, viszont a videókat (sem az alap, sem az Operában) nem akarja lejátszani, ehelyett letölteni azokat. (Pl. az indavideo.hu oldalról)

Az alap Youtube alkalmazás kitűnően működik, ott tudok videókat nézni, de sehol máshol nem.

Kerestem Flash Playert, de nem igazán találtam, vagy nem az volt amire számítottam, nem épül be a böngészőbe.

Mit tehetnék, hogy ne letöltse, hanem lejátsza a videókat a böngésző akár az alap, vagy az Opera (a Mozilla sz@rt sem ér Androidon)



2012. okt. 13. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem is fog menni, gyenge hozzá a telefon. Ahogy a Mozillához is.
2012. okt. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég kicseszés, ha a youtube videókat simán viszi...
2012. okt. 13. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Klienssel igen. Böngészőben azt se viszi. Nem kicseszés, ennyit tud a telefon. Ha nem elég, vegyél erősebbet (ARMv7-est).
2012. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ninesky Browser részben megoldás a problémára, egyik-másik oldalon lejátsza a videókat.

Nem hiszem hogy kevés lenne a 600MHZ egyszerű online videók lejátszására, csak ezért másik mobilt hülyeség lenne venni.

2012. okt. 13. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Az online videók lejátszása nem egyszerű... Némelyik 100+ ezres telefont is simán meg lehet vele akasztani. A Bladen is alig ment, pedig annak a főzött romjai sokkal jobban optimalizáltak, mint a tiéd.

Amúgy itt a flash, de nem fog menni:

[link]

2012. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a 600mhz a probléma, hanem az armv6 processzor architektúra...
2012. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hiszed-nem hiszed, sajnos ez van. Ezért (is) intünk itt mindenkit óva attól, hogy ArmV6-os processzorral szerelt telefont vegyen manapság. A másik ok, hogy gyengébb mint egy azonos órajelű Arm7-es.

Egyébként némely Youtube-os/Indás videó még egy régebbi számítógépnek is tud fejtörést okozni.

2012. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a 600Mhz a baj(bár az is igen kevéske) hanem amit már említettek előttem az Armv6-os proci.Ez semmilyen módon nem fogja lejátszani a videókat kivéve a Youtubosat.Ez van.Vagy elfogadod vagy veszel egy normális telefont.
2012. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben felfogtam és beletörődöm.

Köszi a válaszokat.

2012. okt. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!