Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatótól vagy gsm...

Szolgáltatótól vagy gsm boltból vegyek mobilt?

Figyelt kérdés

Alapáron a T-mobile drágább lenne, viszont ott biztos gyári garanciás bontatlan csomagot adnak. Jobb lenne kártyafüggetlen, de nem létszükség.

Neten sok boltot megnéztem, de szinte mindenhol van valami bibi:

- csak a telefont adják 15-el olcsóbban mint a T-nél, még a töltőt is külön vedd meg

- német nyelvű és a vélemények alapján a magyar +10-el drágább

- sokak szerint lopottat, használtat adtak el nekik, az állítólagos gyári garit nem tudták érvényesíteni

- nem adnak rá csak sufniboltos garit, stb.


Létezik megbízható hely, ahol olcsóbban megkapom a teljes csomagot gyári garanciával, vagy inkább vegyem meg a T-nél?



2012. okt. 13. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A T-nél vedd. Én csak olyan telefont vennék gsm boltból, amit szolgáltatónál nem lehet kapni - azt is csak fenntartásokkal.
2012. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyébként Sony Xperia S lenne, T-nél 103, sufniboltban 89-ért is találtam, de az olcsóbbak mind bajosak, egyik német nyelvű, másiknál csak a telefon 90, harmadikról első találatok között van, hogy lopott telefont árul...

T-hez hasonló árban max. a kártyafüggetlenség miatt vennék, pár éven belül kimennék külföldre, emiatt lenne jó.

A márkabolt, megbízható üzletek pedig drágák.

2012. okt. 13. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a legmegbizhatobb!!

Énis itt vettem a telomat

másnapra már hozták is!

És minden tartozék van hozzá!

2012. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A Gsmline készüléke drágább a T-mobile-nál.

Továbbá apróbetű lent:

Az egység csomag német nyelvű készüléket tartalmaz, akkumulátorral és töltővel. Amennyiben más kiszerelést szeretne, hívja a 06 70 311 5009, a 06 30 311 5009 vagy a 06 20 311 5009 számok valamelyikét.


Szóval akkor német? A T-nél tartozékként adják a fülhallgatót, HDMI kábelt. Itt meg örüljek, hogy a töltő benne van?


A Partnerogsm-nél 90e, az oldal szerint gyári tartozék, magyar, Sony Garancia 2Év.

Viszont elsőre egy csomó negatívot találtam róla itt is.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. okt. 13. 22:23
 6/7 bp1985 ***** válasza:
GSMLine egy trehány társaság. Romániából behozott, utólag függetlenített, bontott csomagolású telefont kapsz. Semmit nem adnak hozzá, mert kiszedik, csak a töltőt. Ott levegőt sem vennék, nem hogy telefont.
2012. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek a Partnero sz*rnak normális weboldala sincsen, nehogy onnan rendelj.
2012. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!