Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P vagy HTC Desire X?

Sony Xperia P vagy HTC Desire X?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a sony , több a ramja , jobb a kamerája , HTC nek 5mpx , sony nak 8 , és szebb is szerintem a sony .
2012. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit ír az ember, van aki Sony párti van aki HTC mint például én is. Mindkét telefonnak megvannak az előnyei, ha tudod mindenképp próbáld ki mielőtt megveszed. A Sony hardwareben tényleg jobb, de az hogy jobban is néz ki az már túlzás szerintem, a HTC milliószor többet ad a kinézetre...a mobiléra és az operációs rendszerére is. A Sense UI elég egyedivé teszi a telefont.

Szerintem olvass teszteket, keress gyakorikérdéseken infót hogy panaszkodnak-e valamelyik mobilról. Én is így választottam és nem bántam meg!

2012. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked milyen telefonod van?Milyen tapasztalataid vannak?
2012. okt. 14. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Sensation-öm van, résesként küldték ki(számítottam rá, gyakorikérdéseken több ember is írt róla) ami annyit takar hogy bement a por a kijelző és az érintőpanel közé, de garanciálisan kicserélték és azóta semmi baja. Ettől eltekintve egy elég korrekt telefon, én ez után is HTC-t veszek ha tehetem majd. Egyébként bármelyik telefonnal előfordulhat hogy van valami gyári hibája. Csak annyit mondok hogy az ilyen ZTE meg Hauwei és társaitól óvakodj! Sony, Samsung vagy HTC az ajánlott.
2012. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!