Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek most mi a teendő?

Szerintetek most mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]


a két esedékes számlát átutalással befizettem szerdán másfél 2 hete korlátozták a kimenő hívás net mindent, tegnap pedig már engem se tudtak hívni mert azt mondta a telefonba h ki van vonva a forgalomból! holott még egy hónappal se vittem túl!:S én még abba bízok h holnap munkanap és foglalkoznak majd az üggyel! mert amikor átutalással fizettem be a számláimat egy max 2 nap és levették a listából!


2012. okt. 14. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisebbik számlád, ha jól látom, tavalyi.Gondolom, nem az első felszólítás volt rá. Mivel az a számla nem lett kifizetve, a másik is késett, bekeményítettek.
2012. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem úgy tavalyi ahogy látod az a telefonnak a részlete amit tavaly vettem decemberbe az mindig úgy volt feltüntetve! szóval az nem december óta nem volt befizetve ez pont az utolsó részletem már csak egy kicsit megcsúsztam vele!
2012. okt. 14. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem.

Akkor valóban gyorsan cselekedtek . Legalább is idáig azért egy hónapot toleráltak. Marad a holnapi intézkedés. Akkor már többet tudsz az okokról.

2012. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!