Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefon, segít valaki?

Okos telefon, segít valaki?

Figyelt kérdés

lenne pár kérdésem(alcatel ot 995öm van)


1,milyen alkalmazásokat töltsek le(ingyenes) a play áruházról amivel megnövelhetem az akkumlátor élettartamát?

jelenleg fent van egy akku program(a battery dr savert letöröltem)...de láttam valami baterry 2x boosterst vagy mit ami megnöveli..az jó?vagy ti miket ajánlotok?


2,ha sok játék van a telefonon az ugye nem lassítja csak ezek a programok amik a háttérben is futnak?


2,alapból rajta van az akkumlátor kímélő amivel ki tudok lépni az összes programból de én leszedtem mellé az advanced task killer-t is...melyik a legjobb ilyen bezárós program vagy elég ez a 2?


3,a telónál azt írja hogy 512mb ramja van de a futó szolgáltatásoknál összeadva csak 300 valamennyi jön ki..ez miért van?


4,milyen egyéb programokat ajánlotok még?pl szebb lesz a hangzás,gyorsabb lesz a telefon


5,leszedtem valami tisztítós programot is...clean mester..kell a telóra vagy van jobb is?


6,amikor a vírusírtót elindítom akkor végignéz mindent és az usb hibaelhárítást az piros x-el jelöli..miért?


előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 14. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, semmilyen programmal nem lehet növelni az akkumulátor élettartamát. Hogy miért? Az a program a háttérben fut, így használja a ram-ot és a processzort is. Vagy is jobban megdolgoztatja a processzort mint ha nem lenne rajta a program, több energiát igényel a processzor ezáltal.

Másodszor a task killerek 2.1es verziótól felfele feleslegessé váltak, illetve többet árt mint használ. Ha hirtelen bezársz egy programot, akkor az úgy is újra fog indulni ha kell a rendszernek, ezáltal szintén jobban dolgozik a processzor és több energiát igényel...

Semmilyen programtól nem lesz gyorsabb a telefon.

Ha szebb hangzást akarsz, akkor tölts le egy jó zenelejátszót amiben van EQ és állítgasd, ehhez persze egy jó minőségű füles is kell.

2012. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és te melyik zenelejátszót ajánlod??
2012. okt. 14. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:
amúgy én a beállítások->alkalmazások->futó programoknál szoktam még bezárni a progikat..kivéve azokat amelyikeken ilyen zöld robotos mappa van
2012. okt. 14. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges leállítani, az android olyan, hogy ha kell neki szabad hely egy program futtatásához, akkor csinál magának.


Én a PowerAMP-ot ajánlom, és használom. Fizetős, de teljesen megéri az árát. 15 napig ingyen kipróbálhatod.

2012. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!