Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilon filmnézés?

Mobilon filmnézés?

Figyelt kérdés

Felrakom a filmet de nem tölti ki a teljes képernyőt. Mekkora felbontású legyen a film hogy teljesen kihasználka a teló képernyőjét?


Telefon: sonyericcson mini pro



2012. okt. 14. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Isteni video lejátszó! Ne alapból fent levővel játszd le. Amúgy ugyanezen készüléken tesztelve, használva hónapok óta.


Négy féle képenyőkitöltés választható vele. Létezik rajta 100% -os méret, képenyőkitöltés, eredeti méret, nyújtás is. (Nem pontosan idéztem a funkcióneveket, de ez a lényeg.)


Bármelyik filekezelő alkalmazással (pl. az ASTRO-val, FILE EXPERT-tel, satöbbi) feltelepíthető bármely androidos alkalmazás APK file-ja, ez is; nem egész 5 MB csupán, egy perc alatt letöltheted innen (a "PONT" helyére persze "."-t tegyél, szóközöket mellőzve; csak így engedi post -olni a rendszer ide ezt) :


data PONT hu/get/5682136/MX_Video_Player_Pro_v1-4c.apk

2012. okt. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyit ,hogy a data hu -ra hiába töltöttem fel máshova, onnan is vagy a szokásos 1 perc alatt lejön, vagy órákig kínlódik vele... :S Szólj, ha nálad is ez van 2., 3. próbálkozásodra is, és feltöltöm máshova.
2012. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

...nnna, ráleltem egy magasabb verziószámú MX Video Player -re, az 1.6 -osra, és innen tuti egy perc alatt lejön, 6 MB innen:


rapidgator PONT net/file/17990588/mvPlayer.Pro.1.6h.Android.zip.html


SLOW DOWNLOAD-ra klikk, 30 másodpercről visszaszámol, majd beírod a szokásos ellenőrző kódot, és már töltheted is le.


Itt a leírás, és itt láthatod többek közt a fenti letöltő linket:

nulledapk.com/2012/06/14/mx-video-player-pro-1-6h-android

2012. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok... Egyébként meg ha alapból szeretnéd, h kitöltse a film a képernyőt, nem mindegyik 3gp formátumú fogja, mint amit te is teszteltél... mivel azok többsége túl alacsony felbontású. Keress mp4-eket, avi-t, MAJD ELFELEDTEM!! AZ ÁLTALAM AJÁNLOT MX VIDEO PLAYER RENGETEG FORMÁTUMOT ISMER!!! :)


VIDEO : FLV, AVI, MP4, 3GP, MPEG, DivX, XviD, satöbbi...


AUDIO : MP3, FLAC, WMA, WAV, satöbbi...



Visszatérve a felbontás kérdésre...:

Google első találat a

"sony ericcson xperia x10 mini pro felbontás"

kulcsszavakkal:


[link]


Itt láthatod, hogy a kijelzője 320x240 -es felbontású... tehát ha ilyen, vagy ennél jobb felbontású a filmed, akkor minőségromlás nélkül lejátsza akkor is, ha képenyőre nyújtod... ;)

2012. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

JAVÍTÁSOM:

Az audio formátumokat nem hiszem, véletlen írtam...

2012. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire értesz hozzá, de jelzem: elvileg bármilyen androidos alkalmazást (apk file-t) telepíteni tudsz android-os file kezelőkkel (file manager-ekkel), így szükségtelenné válik az android market használata. (A marketről való letöltés ugyebár mobilnetfüggő).


De sajnos ahhoz ,hogy legyen legalább egy file kezelőd, azt még mobilneten át, marketről tudod csak telepíteni... A market automatikusan telepít bármit ugyebár, ezt is.


Innentől már a file kezelővel is tudsz telepíteni, mégpedig apk file -okat (android alkalmazás file -okat).


Én a biztonság kedvéért legalább 2 különböző file kezelőt használok, ha az egyik bedöglene... itt van egy, de ez nem market-es link, ezt csak akkor tudod tehát felrakni, ha már van legalább egy file kezelőd a készülékedre települve:


ASTRO FILE MANAGER:

*****


Dögivel tudsz apk file- okat netről letölteni, pl. a mobiloid hu android alkalmazás-portálról is, és ezer más helyről.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fainak vagytok. Köszönöm!
2012. okt. 14. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Vagyunk? Minden választ egymagam írtam. ;) Szívesen. :)
2012. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

...apropó, majd jelezz vissza, kérlek, működött-e, ha már ennyit írtam és utána néztem.


Minimum 2.1 -es Android-ra működnek a linkelt apk -k, tehát 2 éven belül vásárolt készülékkel oké kell legyen.

2012. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt hittem több ember ír. nagyon faszán működik, valami eszméletlen jó ez az mx video player..KÖSZI
2012. okt. 16. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!