Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg HD 720p felbontásban...

Tényleg HD 720p felbontásban képes videót késziteni az iPhone 3GS?

Figyelt kérdés

Annyit biztosan tudok, hogy a gyári csak 480p-s felvételre képes. DE találtam olyat, hogy 1 megoldással 720p-s felbontású felvételt is tud rögziteni. És találtam egy pár ilyen videót is, amiben tényleg HD felvételt rögzitett a telefon.

Szerintetek ez tényleg igaz? kicsit kamunak érzem, mert ha tényleg meglehet csinállni hogy HD-ban rögzitsen videót, akkor miért nem úgy adták ki?

Esetleg van valakinek iPhone 3GS-se és már megcsinállta rajta ezt a műveletet?

Köszönöm előre is a válaszokat. És azért kérdeztem, mert ilyen telefont akarnák venni.

17/fiú.



#HD720p.
2012. okt. 14. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
meg lehet oldani, de nem olyan tökéletes, szóval elég kevés fps-el rögzít, így akadozik a kép.
2012. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tuti h fog akadozni?

amúgy meg 1080x800 @30fps.

2012. okt. 14. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, és a képminőség sem annyira csodás. öcsém 3gs-ére feltettünk múltkor azt a tweak-et próbaként.
2012. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nemtudom....mert amelyik videók vannak fent, azok tök jók, meg jó a felbontás/minőség stb.

majd pár nap múlva megtudom én is hogy milyen .

2012. okt. 15. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!