Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha leejtettem egy...

Mit tegyek ha leejtettem egy Samsung Galaxy S3-mat, és berepedt a kijelzője, működik csak repedt, lehet rá előlapot kapni külön vagy kizárólag csak új kijelző?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában ültem a padon (elég alacsony, kb 30 cm magas) és a zsebemben volt a telefon, majd mikor álltam fel az kiesett, és az üveglap rajta megrepedt, de nem is egyszerűen, szinte a fél üveglap repedezett. Érintésre reagál nincs gond sem hálózatban, sem szoftveresen( telefonáltam is vele azóta, és alkalmazásokat is használtam). Ha kell képet is küldök.

2012. okt. 15. 15:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Csak a teljes kijelzot lehet cserelni. Nem lesz olcso moka,de majd most megtanulod hogy ilyen telefonokra nem art biztositast kotni :D
2012. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

[link]


elvileg ezzel orvosolni lehetne a problémát, nem?

2012. okt. 15. 15:23
 3/27 anonim ***** válasza:
küldj képet nekem légyszi a telórol. megmondom h elég-e v cserélni az egészet. nincs rajta biztosítás?
2012. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
egy fél pillanat és küldöm. és előre is köszönöm:)
2012. okt. 15. 15:31
 5/27 A kérdező kommentje:

1. [link]


2.

[link]


Nem tudom itt mennyire látszik, de csak az üveg van betorve, az érintőnek semmi baja, megy meg stb..

2012. okt. 15. 15:35
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Ügyes vagy kisfiam, sikerült egy több mitn 150 erzest telefont elbaxni! Egyébként meg no comment... Nos a kérdésre válaszolva: hiába veszel hozzá olyan keretet, mert a kijelzője is meg van repedve.
2012. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
nos, mivel látom a szemed az tökéletes, a kijelzője ISMÉTLEM nem repedt meg, csak az üveg rajta:)
2012. okt. 15. 20:05
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Csak a a baj, hogy ez nem egy Nokia 3310, ahol a kijelzo es a felette levo uveg kulon vannak. itt bizony egyben van minden. Szoval teljes cserere van szukseg. De egyebkent meg akinek fut ilyen telefonra annak nehogy mar gondot okozzon kicsereltetni a kijelzot. Ha az enyemmel ilyen tortenne nem is gondolkoznek rajta, meg akkor sem ha nem lenne rajta biztositas.
2012. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Még annyit a témáról, ha a kijelző sérült volna, nem pedig az üveg lap, azt írjàk több oldalon hogyha a kijelző sérül a telefon be se kapcsol vagy fekete kép van csak.. szóval ennek alapjàn és a sok oldalról-felülrtől nézegetés után azt vontam le hogy csak az üveg sErült... megpróválom ezt a verziót bajom nem lehet belőle, köszönöm azért a segítséget!
2012. okt. 15. 21:05
 10/27 A kérdező kommentje:
Nos nem láttam írásod, igen hallottam erről, de én ugytudom ez pletyka szeruseg mivel ha lehet kulon uveget kapni, logikus hogy akkor megsem egyben van, vagy de? kulonben miert arulnak kulon uveget, vagy dupla uveg lenne rajta? ugy gondolom ezt inkabb ugy ertik hogy lulon kulon nem lehet kapni, boltban valoban nem utana neztem csak ebayen van ilyen..
2012. okt. 15. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!