Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OKOSTELEFONT szeretnék vásárol...

OKOSTELEFONT szeretnék vásárolni. Max 40e Ft ért. Galaxy Ace-n gondolkodom, viszont szükségem lenne a segítségetekre, hogy mit érdemes vennem ami belefér a költségbvetésembe. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
galaxy ace egy fos, alcatel ott 995 vagy se live with walkman-t ajánlok. Olcsó samsungot /htc-t/ lg-t felejtsd el.
2012. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Alcatel OT-995(Telenornál Telenor OneTouch-995), az most a best buy. Bár én kétszer is megggondolnám.
2012. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az Alcatel ot 995- ön énis sokat agyaltam, csak az

mintha már túl nagy lenne... meg maga az alcatel név ijeszt meg egy kicsit... habár eddig még csak pozitívakat olvastam róla. Az Ace nem alkalmas kezdő okostelefonozóknak? GPS,google,facebook,hírek olvasása.. ilyenek kellenének nekem összvissz.

2012. okt. 15. 20:59
 4/22 anonim ***** válasza:
arra elég lenne, de akkor is egy vicc telefon. Live with Walkman akkor. 995 pedig annyira nem nagy megszokható szerintem
2012. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Tipo! 40 alatt van és az Ace-nál is jobb. Egyedül csak annyiban jobb az Ace, hogy nagyobb 0,2"-el a kijelzője, de ez nem nagy, és amiket felsoroltál, arra ez a telefon pont jó.
2012. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

SAmsung Galaxy S ről mi a véleményetek???

MOst van egy 33 e ért!!! És maga a telefon kívülről nagyon tetszik. és paraméterei jobbak mint az Ace. Mit gondoltok?

2012. okt. 15. 21:47
 7/22 anonim ***** válasza:
galaxy s jó, bár ics hivatalosan sose lesz rá, de amire neked kell arra megteszi. 33 ezer ? gondolom használt... ha nincs sz*rrá haxolva, meg vigyázva volt rá (meglátszik rajta azonnal), akkor nem rossz bolt, sőt.
2012. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
de inkább egy újat vegyél az a biztos, lesz garanciád meg minden, használt elektronikai cucc garancia nélkül nagy lutri.
2012. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ics hivatalosan sose lesz rá ez mit is jelent?

am aksit tudok hozzá venni 1500 ért... szal az nem annyira drága ha még szar is az aksi hozzá. Elvileg még 1 év gari is van rá...

2012. okt. 15. 21:56
 10/22 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy az android nem lesz rajta újabb 2.3-nál. Bár tudsz rá tenni főzött romot de hagyjuk, amire neked kell 2.3 is elég.


ha még van rá hivatalos garancia valahova akkor nincs nagy baj, de nekem nagyon furcsa az a 33 ezer. Mitől ilyen olcsó? Akksit kicseréled bármikor ja, az nem nagy tétel, de ha a képernyője elszáll nem olcsó mulatság. Garit kérdezd meg hova szól papír van e róla stb.

2012. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!