Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola vs. Xperia U?

Sony Xperia Sola vs. Xperia U?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb telefon/éri meg jobban? Papíron, ha jól tudom, akkor a Sola, de igazából élmény, és ilyesmi témák is érdekelnének.

Én inkább a Sola felé hajlok, de mi a Ti véleményetek?



2012. okt. 16. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
termeszetesen a sola jobb indenben es ha e 2 kozul kellene valasztani midenkepp a sola jobb
2012. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz. kicsit elbizonytalanodtam, mert az előlapi kamera z "U"-n jó cucc, és 5 GB elég lenne nekem.Esetleg valaki, aki jobban ért hozzá, nem tudna olyanokról írni, hogy pl. megkapja-e mindegyik az ICS-et, vagy esetleg a Jelly Bean-t?
2012. okt. 16. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
u ra már van unofficial ics, és ha minden igaz idén még ki is jön a jb.
2012. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Solát vettem, nem bántam meg
2012. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi..:D esetleg az ilyen Android-os dolgokban majd kérhetnék némi segítséget a Sola tulajdonosoktól, mert az Android-hoz nem igazán értek, eredetileg iOS készüléket vettem volna, azt kiismertem, csak hát nem jött össze..
2012. okt. 17. 15:54
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A sola az csak abban jobb, hogy bővíthető, mert egyébként ugyan az a két telefon azzal a különbséggel, hogy az u-ban van előlapi kamera, szóval ha elég az u tárhelye, akkor az u az jobban megéri, mert ugye más lényegi különbség nincs köztük.
2012. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát 5 giga..mostani telómon kb. egy giga zene van, nem értek az app-okhoz, 4 GB-ra hány app férhet rá? (ilyen játékok, talán térképek, de ilyen egyszerű, alap dolgok)
2012. okt. 17. 18:38
 8/8 anonim válasza:
Bambusz1 - a képernyő is nagyobb, van NFC támogatás, Floating Touch is van nem hiszem(az android 4.0-ban van egy úgynevezett "Kesztyű mód" mejjel ha kesztyű van a kezünkön, úgy is lehet használni a telefont), hogy csak a memória bővíthetősége számít......
2012. nov. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!