Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan telepíthetem a Wild...

Hogyan telepíthetem a Wild Blood nevű játékot Androidra?

Figyelt kérdés

A napokban találtam ezt a játékot és nagyon megtettszett.

Már van tapasztalatom játékok telepítésében androidra de ez kifogott rajtam. A lényeg hogy amikor elindítom(interneteléréssel) minden rendben egy idejig. Aztán kiírja hogy nincs elég helyem az sd kártyámon de nekem csak eszköz és belső memóriám van. Már ugyanilyen gameloftos játékom van (asphalt 7) ugyanezzel a módszerrel raktam fel és tökéletesen működik. Azt még hozzátenném h a játék telepítéséhez kell az apk és az sd fájlok amik a wild blood-hoz megvannak. Várom a válaszokat és kérlek azokat mellőzzétek hogy vegyem meg mert ha nem lehetne megoldani akkor ezt a kérdést ki se írtam volna.



2012. okt. 16. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a készüléktől is függ.Vagy valamelyik alkatrész nem jó, vagy csak egyszerűen nem jó az Android verziód.
2012. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez után is néztem az androidomra jó(4.0.3. ICS) meg a telefonom is jó hozzá(galaxy s2)
2012. okt. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!