Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilnál van előfizetésem,...

T-mobilnál van előfizetésem, és vásároltam egy készüléket. Azt mondta az eladó nő hogy androidos okos telefon, hát egy szutyok symbian van rajta. Vásárolhatok másik készüléket meglévő előfizetésem mellé ezzel egy vonalban?

Figyelt kérdés
elnézést, de nem a mobiltelefonok a szakmám, de tudtam mit szeretnék. persze a készüléket be nem kapcsolhattam míg nem írtam alá....
2012. okt. 16. 21:20
1 2
 1/20 anonim válasza:
Igen, persze.
2012. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Leírnád a készülék pontos márkáját és típusát?
2012. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Miért milyen telefont adtak? És milyet akartál?


Ha ezt 3 napon belül részletesen előadod, hogy téged átbasztak, akkor kötelesek kicserélni.

2012. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Előadtam 3 napon belül....és csak mosolyogtak, majd elköszöntek... láttam egy Alcatel telefont, a típusát nem tudtam fejből, de megkereste nekem a nő. ( már tudom ő az: Alcatel OT-995) majd mondta az nincs raktáron, de van másik, ami hasonló árban van részletre, és az is okos telefon. mondom oké, legyen az. megírtuk a papírokat, és mikor bekapcsoltam láttam hogy ez nem az amit szerettem volna, de azt mondta ez androidos telefon... mondom ok. én nem értek ennyire hozzá. elpakoltuk, majd másnap megmutattam a testvéremnek aki mondta átba.sztak. bementem a Póluscenterbe (nem itt vettem hanem a pesti úti tescoban), és csak mosolygott rám a tyúk, és közölte hogy erre meg arra hűséget vállaltam, a díjcsomagra meg magára az előfizetésre is, szal ez van, ezt kell szeretni...


ez egy Nokia C5 valahanyas szutyok, ami kur.va lassu, ráadásul nem is okos telefon, hanem valami hugyos symbian van rajta....


Amúgy szintén itt rendeltem internet előfizetésem mellé samsung galaxy tabot, 40 napja nem jött meg.... mellesleg net díjcsomagot is váltottam, és ki akarták velem fizettetni azt amit elbasztak. mégpedig hogy rajtahagyták a családi csomagot, és az extrát is ugyan azon a vonalon....


Mindezt ennek a hülye pi.nának köszönhetem, aki csinálta velem a szerződést....

2012. okt. 16. 21:44
 5/20 anonim ***** válasza:
hááát úgy néz ki ezt benézted. Mert hát ugye nincs róla bizonyíték, hogy te ezt meg ezt akartad, meg hogy ő azt mondta neked hogy a c5 androidos, se papír, se hangfelvétel, se semmi. Veszett fejsze nyele sajna. Gyorsan add el amíg ér valamit.
2012. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nah ez a poén. hogy bementem tegnap a t-fos ba, ugye intézni a netet.... amit ki akartak velem fizettetni.... aszongya a faszi. add el a neten, azt vegyél egy másikat valakitől.... mondom ku.rva aranyos tanács.... Jó tudom hogy utána kellett volna néznem előtte, de ot voltam, nem volt min megnézni, a nő meg váltig állította hogy ez a telefon bizony androidos, okos telefon.
2012. okt. 16. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez a típus? [link]
2012. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

hát ez sajnos, ilyen. És nem támadásból vagy hasonlók, távol álljon tőlem, de aki nem ért hozzá az vigyen magával valakit aki valamit ért hozzá.


Ezért kellene minden üzletkötésről videót felvenni, mert teljesen kizárja az ilyen simliskedést.


Én speciel addig alá se írtam volna amíg a kezembe nem fogom, és ki nem próbálom, bár ebben az esetben úgy leoltottam volna a nőt a f@aszba, hogy köpni nyelni nem tud. Androidosként eladni egy s60-as nokiát pofám leszakad.

2012. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igen így néz ki ez a szutyok. 610 ft a havi törlesztése, a másiknak 890 lett volna.... a másik meg hogy még BE IS VAN karikázva amit odafirkált a szerződésre nekem hogy kedvezményesen csak 490 ft lesz a havi törlesztése.... nem ez a pár forint, de amit művel az kész röhej. amúgy a net megoldódott elnézést kértek, azt már nyomják.... mármint hogy kijavítsák azt ami elkúrt....
2012. okt. 16. 22:06
 10/20 anonim ***** válasza:
mindenesetre egy írásbeli panaszt írhatsz, hogy ez és ez az ügyintéző téged így átbaszott, szépen részletesen leírod, stb. Ha szerencséd van és a fejesek elhiszik amit leírtál, akkor legalább ha új telefont nem is kapsz, de alágyújtasz a tetű némbernek egy kicsit.
2012. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!