Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A hívásátirányítás mit jelent...

A hívásátirányítás mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Minden bejövő hívást átirányít egy telefonszámra, amit én adok meg?
2012. okt. 18. 15:28
 1/9 A kérdező kommentje:
és az sms-ek is arra a telefonszámra érkeznek?
2012. okt. 18. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sms-eket nem irányítja át, legalábbis a TM-nál. Csak a hívásokat.
2012. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az jó, köszönöm szépen. T-mobilos vagyok én is
2012. okt. 18. 15:34
 4/9 anonim ***** válasza:
De fizetsz a hivásért mintha te hivtad volna a célszámot, ezt az apróságot ne felejtsd el.
2012. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fajta átirányítást adsz meg.

A legtöbbet a "feltétel nélküli" átirányítást használják. Ez minden bejövő hívást átirányít.


Létezik még átirányítás foglaltság esetén, illetve ha nem elérhető a telefon.


SMS átirányítás nem létezik. Maximum olyan program van, hogy a bejövő SMSt a telefon szintén elküldi egy megadott számra ( ez techikailag nem átriányítás hanem továbbküldés gyakorlatilag a telefon küld egy SMSt ).


Az átirányítás költségeit neked kell állnod. Ez hálózaton belül akár ingyenes is lehet, de hálózaton kívüli esetben mindig az átirányító fizeti a különbözetet. (A hívó ugye nem tudhatja, hogy átirányíott számot hívott, bár a hívás fázisában erről értesítést kap)

2012. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a leírást

egy megszűnt telefonszámra mennek a telefonhívások, túl sok a zaklatóm és már nem tudtam mást kitalálni.

A telefonban volt egy ilyen lehetőség. Simán annyi, hogy hívásátirányítás ki és bekapcsolása.

2012. okt. 18. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor sanszos hogy annyit számláz mintha te hivogatnád azt a számot, ennél olcsóbb lenne a számszűrés.

Egyébként miért zaklatnak sokan, vaterán nem utalod a lovét?

2012. okt. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kik és hogy miért.

Nem szólnak a telefonba, leteszik, de újra hívnak...

2012. okt. 18. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd feketelistára a számkijelzés nélküli hívókat. Persze valszeg le fogsz maradni pár valódi hívóról is, de ez a legegyszerűbb megoldás.
2012. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!