Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4! Érvénytelen SIM! Mi...

IPhone 4! Érvénytelen SIM! Mi a teendő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy iPhone4-et ami gyári független, viszont a vodafonos kártyámat nem fogadja el. Érvénytelen SIM-et ír. Akitől vettem azt mondta neki is ezt csinálta először, azt mondták neki hogy várjon 24órát és jó lesz. Neki hamarabb is jó lett. Viszont nekem semmi változás 24óra elteltével sem!
2012. okt. 19. 13:58
 1/4 SzilKa ***** válasza:
Vagy nem független, vagy lopott és le van tiltva. Az eladó nagy valószínűséggel átvert, olyan nincs, hogy egyszer nem fogadja el a simet, 24 óra múlva meg mégis...
2012. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
Ja, a teendő, megtalálni az eladót...
2012. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A srác külföldön vette elvileg Amerikában, a telefon biztos nincs letiltva mert t-mobilos kártyával működött. Neki is azt mondták amikor megvette hogy várjon vele, először neki sem volt jó.
2012. okt. 19. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólvan nem értem mire vársz? Úgy képzeled el a mobilhálózat autentikációt, hogy most nem sikerül regisztrálni a hálózatra de később majd sikerülni fog?


Nem kell hálózati szakértőnek lenni ehhez. Egyetlen egy esetben fordul ez elő ( mármint, hogy egy idő után működik): amikor új SIM kártyát veszel. Ha viszont régi, más telefonban jól működő SIMet teszel egy telefonba és a telefon nem tud autentikálni a hálózatba akkor mérget vehetsz rá, hogy a telefonnal van valami gond. Arra ugyan hiába vársz, hogy majd a "megszokja" a helyét a SIM vagy ilyesmi. A távközlési hálózatok nem így működnek.

2012. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!