Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem ébresztenek az...

Mért nem ébresztenek az androidos telefonok kikapcsolt állapotban?

Figyelt kérdés
Barétomnak Sony Xperia van, nekem HTC, ismerőseimnek Samsung és senkinek sem ébreszt. Nem tudom megérteni, hogy hogy lehet így elcs*szni valamit. Nokiám volt ezelőtt, 2 napja van meg az új HTC és annyira idegesít, hogy nem kapcsolhatom ki éjjelre...
2012. okt. 20. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Meglep, hogy ha valamit kikapcsolsz, akkor nem működik? Egyébként sem a legjobb ötlet hogy minden este kikapcsolod a telód, Androidnál így jobban fogyasztja az akksit.
2012. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meglep igen mivel eddig az összes telefonom ébresztett akkor is ha kikapcsoltam, és igen köztük volt egy okostelefon is...csak nem androidos. Mért meríti jobban ha kikapcsolom?
2012. okt. 20. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tedd offline módba éjjelre.. akkor szinte semmit nem fogyaszt, és elérhető sem vagy
2012. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert máshogy működnek. 1-es ezt honnan szedted?Jó ha minden nap kikapcsolod, így felszabadítasz mindig egy kis memóriát. Repülőgép üzemmódban ébreszt, 3-asnál a pont.
2012. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!