Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Mini készülékemen...

Galaxy Mini készülékemen wifin megy minden, de ha bekapcsolom a netet miért nem megy az ingyenes facebook?

Figyelt kérdés
(0.facebook.com-ról beszélek) azt írja ki, hogy "Az oldal nem elérhető." Mit tudok csinálni?
2012. okt. 21. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Beállítottad úgy ahogy a T-mobil honlapján írják?
2012. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
belinkelnéd?
2012. okt. 21. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Keresd meg a T-mobil honlapján, vagy írd be google-ba hogy t-mobil 0 facebook. Ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor minek neked okostelefon?
2012. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni minek írsz ide?!
2012. okt. 21. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Segíteni tudok, de helyetted megcsinálni azt amit neked kéne, azt már nem fogok.
2012. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen?! csak, mert nekem aztán semmit nem segítettél... ha neten akarnék keresgélni akkor azt tenném és nem ide írnám a kérdést.
2012. okt. 21. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Segítettem. Megmondtam, hogy a beállításaiddal lehet probléma, és ezt a T-mobil honlapján tudod megnézni hogy a 0.facebook-hoz hogy kell beállítani. Amin te kiakadtál, hogy nem keresem meg helyetted a kérdéses honlapot, pedig én is csak google segítségével tudnám ezt megtenni. Neked kell a honlap, nem nekem, te is meg tudod csinálni, csak lusta vagy hozzá.
2012. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!