Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsak hangot az...

Altrifla kérdése:

Hogyan állítsak hangot az XPERIA ray-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Be van állítva az a funkció, hogy az alakzatos képernyőzár feloldásánál ad egy kis klikkenő hangot.

A napokban sikerült valahogy elállítanom és most allig hallható.

Lényeg az, hogy valamit csináltam a készülékkel, de nem akartam a jobb ldalon lévő állítógombokhoz nyúlni, még is sikerűlt. Már akkor furcsa volt, hogy azt írta ki "Hangerőállítás". Eddig azokkal a gombokkal vagy a csengetési vagy a médialejátszási és a telefonáláskor a hangszóró erejét tudtam állítani. De akkor azt is írta ki amit épp csinált. Most csak egyszerűen "Hangerőállítás".

A beállításoknál nem találok állítási lehetőséget.

Tudna valaki segíteni?


Köszönöm.


2012. okt. 21. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Most a jobb oldali gombok nem állítják a médiát/csengetési hangerőt?
2012. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azokat mind állítja, de azoktól az említett zárhang nem erősödik vissza.
2012. okt. 22. 08:48
 3/3 A kérdező kommentje:

"Most csak egyszerűen "Hangerőállítás"."


Ez a mondat zavarhatott meg. Helyesebben:


Akkor csa egyszerüen....

2012. okt. 22. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!