Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U mobiltelefon?

Sony Xperia U mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék kérni..MEGÉRI/NEMÉRI

Van-e ennél jobb telefon ebben az árkategóriában?

Pozitívum, Negatívum. Ilyesmiket.

A válaszokat előre is köszönöm.:)



2012. okt. 22. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem az árkategóriában a legjobb, csak pozitívumokat tok mondani róla.
2012. okt. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a kategóriájában, nekem is az van, és elégedett vagyok vele, arra vigyázz, hogy a memóriája nem bővíthető, és 5,5 gb. Ha ennyi nem elég, akkor egy kicsit többért vegyél xperia sola-t.
2012. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez bőven jó.a Sola az drágább és igazából az nekem annyira nem is jön be így formailag. Viszont az U az nagyon tetszik.
2012. okt. 23. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden pozitívum,negatívum max az üzemidő lehet, az ICSvel is kikapcsolhatatlan alsó led sáv,más nem jut eszembe,ezek is csak apróságok. Nekem nehezen kapcsolta be a wifit, de ez a problémám az ICSvel megszűnt.Ár értékben szerintem a legjobb.
2012. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kisvuk29 ***** válasza:
Jó,de ha a memóri kevés akkor inkább a sola.Amúgy korrekt teló.
2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!