Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet valahogy olyat...

Nem lehet valahogy olyat csinálni, hogy ami pénz a telefonomon van, azt a bankkártyára áthelyezni?

Figyelt kérdés
Mondjuk 3000ft-ot áthelyezni, de úgyse kapnám meg teljesen ezt az összeget, ezért még így is jó lenne..
2012. okt. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nem

a zsömlét se tudod átcserélni pénzre a boltban


a feltöltést is megvetted, abból nem tudsz pénzt csinálni

2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az SMS-es fizetéssel akkor mi is van most(pl. internetes, online játékokban) Megoldani meglehet, bár nem egyszerű. De ez neked még új úgy látom, és én 1 módját kérdeztem, hogy házilag meg lehet-e csinálni..
2012. okt. 23. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Az kicsit más rendszer, az a mobil fizetés. Te a saját bankszámládra nem tudod átrakni a pénzt a kártyádról.
2012. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Elnézést kedves kérdező természetesen megoldható... leszerződsz valami emelt díjas SMS-es céggel küldesz "magadnak" SMS-t és a bankszámládon már ott is a pénz Igaz hogy x+1 helyen le fognak húzni és pénzed csak töredékét kapod meg és irtózatos utána járás és költség de egyébként igen igazad van technikailag kivitelezhető.

hogy ez nekünk nem jutott eszünkbe...

2012. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hogy megy, de én 1 alternatív megoldást kerestem.
2012. okt. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!