Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? A Sony Xperia...

Melyik a jobb? A Sony Xperia S vagy az LG Optimus 4X?

Figyelt kérdés
Nem tudok a kettő között választani. Az Lg-nél jobban tetszik az erős processzor és nagyobb kijelző, viszont a Sony szebb és talán megbízhatóbb. Szerintetek melyiket éri meg megvenni és miért? Árban a különbség a kettő között nem számottevő.
2012. okt. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Az S hardvere még elég lesz egy jó darabig, a 4X hardverét semmi nem indokolja.Illetve én az LG-ben nem bízok.Kevés a mérnökük, csúszik az update, vagy ki sem jön, ha igen, akkor bugos, erősen bétásnak tűnik az OS, stb...

Az S/SL még bőven elég lesz egy jó darabig.

2012. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

előző+1

Egyértelműen Xperia S!

2012. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Sony supportja se a legjobb, az alig 1 éves arc S-re sem jön a JB már (arc S-em van most), pedig elbírná. Én hajlok az Lg felé. De azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. okt. 24. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen világot élünk.A "használd és dobd el", azaz jelen esetben vegyél másikat elv alapján.Igen, a MA-n cikkeztek róla 1-2 napja, hogy nem kapja meg az arc s, sőt, egyik 2011-es modell sem.Mert "kiöregedett".Senki nem venné az újabb, drágább, "jobb" S, SL, T, P, stb. modelleket, ha az Arc S is megkapná a jb-t, mert akkor a vásárlók többségének elég lenne az.


Nem ebből érdemes levonni a következtetést, ugyanis pont, hogy a Sony rendelkezik az egyik legjobb és leggyorsabb Supporttal.És itt nem csak az update-ekre gondolok, hanem minden másra is supporton belül.

2012. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lg erősebb, a sony minden másban jobb, és még az is a sony mellett szól, hogy a 4 magot nem használja ki semmi, és szerintem a sony megbízhatóbb márka, az lg-nek meg csak a 4x az egyedüli olyan telefonja, ami valamire is való.
2012. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hangszoros válasza:
91621-nek. Az Lgét nem probáltam, De a Sny Ericson egy tolvaj-bocs sikkasztó- hazug szemét cég. Ha valami úgy kezödik Sony köpök egyet és húzók el! Perelhetnek mindent tudok bizonytani!
2013. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: milyen problémád volt a Sony-val hogy ennyire 'szereted' őket? :D

Egyébként a végén egyiket sem vettem meg mert a HTC One S lett a befutó, viszont az nem sokáig bírta nálam szóval mostmár elég régen egy S3-at nyüstölök.

2013. aug. 15. 13:38
 8/8 hangszoros válasza:
A 7/7-nek. Hosszú A pontot az tette fel, hogy márkaboltjukban vásárolt, telojuk Nem tudta a feladatot, és rossz volt az akkuja. A 3. napon -elözetes telefonos egyeztetés után- cserére vittem . Kitalálták, hogy kopott hagyjam ott. Huba volt, mert se telefont se az árát a mai napig nem láttam. Magyarán elsikkasztották!A Sony Ericson Magyarország, meg lerázott a problémámmal. Összeségében 200000Ft körüli kárt okoztak az egyébb szemétségeikkel, kértem kártéritésnek egy normális telo az S-t azt nem , hanem éppen 1FT-ért kapható semmire nem jóvval akarták kitolni a szemem. Ezek után értheted, hogy miért utálom Őket. Hozzá teszem, hogy egy nyomorult boltjuk sincs ahol a számtalan ilyen olyankiegészitőket egy helyen meglehetne venni, esetleg kiprobálni. A hirdetésekbenkábitják az embereket velük.
2013. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!