Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy HTC ONE X telefonom...

Pedrito88 kérdése:

Van egy HTC ONE X telefonom és az lenne a problémám hogy csatlakoztatom a géphez lemezmeghajtóként és létrehoz egy meghajtót"Cserélhető lemez"néven de ha meg akarom nyitni azt írja hogy"helyezzen be lemezt a következő meghajtóba"mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

3 kérdésem lenne hozzád:

programla fej van-e telepítve

géped támogatja-e, illetve letöltötte a szükséges drivereket a különböző módokhoz

kapcsolódási módot próbáltál-e már állítgatni MTP MSC között


ha ezek után nem megy, akkor sajnos nem ennyire triviális a probléma...

2012. okt. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a kerdesedre sajnos nem tudom a valaszt, meg csak 2 hete van ugyanez a telom de sehogysem tudom kikapcsolni a "T9"-et szoveg iras eseten. allandoan atirkalja azt amit irni akarok, nagyon bosszanto. :(
2012. okt. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Programja le fel van téve

driverek is szerintem megvannak mert tegnap előtt még tudtam így használni de tegnap már nem sajnos

kapcsolódási módot meg nem tudom hogy kell váltani szóval légy szives segíts benne, lehet hogy az segít.


Köszönöm

2012. okt. 25. 11:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldottam a problémát, kiderült hogy az a baja hogy leállt egy androidos alkalmazás mert a hívásokat sem tudtam fölvenni, egy újraindítás megoldotta a dolgot, de nagyon köszönöm a segítséget!
2012. okt. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!