Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek karácsonyig lefog...

Szerintetek karácsonyig lefog menni az ára az Xperia U-nak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy 70.000Ft-ről lefog-e menni az ára a készüléknek (DOMINÓCSOMAGBAN!)

2012. okt. 25. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és a T-mobileról van szó.
2012. okt. 25. 23:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, most is 55-60000 körül van, függetlenül meg 50000 körül, és szerintem le fog menni az ára egy kicsit.
2012. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
T-mobileba (dominó csomagban)? :D
2012. okt. 26. 15:51
 4/13 anonim válasza:
Én is azt tervezem hogy karácsonykor veszek egyet.Jobban megéri függetlenül venni,mert olcsóbb-igaz maga a bolt adja a garit így kell egy kis bizalom,de már 50.000-ért simán hozzájuthatsz egyhez.Karácsonyi akcióra ne számíts függentlen készülék eseté,mivel már így is példátlanul esik az ára (47.000 forintért 2 év gari,magyar nyelvű,minden tartozékkal együtt+áfa is rajta van),aminek például mi csak örülünk:)
2012. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ezt hol lehet venni ennyiért?:)
2012. okt. 28. 14:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Árukeresőn keresgélj, mert 46 ezer forintot bőven megér, még többet is)
2012. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
jo de ott olyan is van amin nincs rajta az áfa (onnan tudom hogy a haverom is onnan rendelt és többet kellett fizetnie mint ami ott volt)..vagy használt.
2012. okt. 28. 19:33
 8/13 anonim válasza:

[link]

Beszéltem velük,korrektek,2 év gari,minden tartozék.Biztosítottak,hogy ne számítsak hibás készülékre vagy hiányzó tartozékra,de ha előfordul,akkor -természetesen nem a gari rovására- javítják.Az áfáról nem kérdeztem őket.

[link]

Ez a bolt az "ország I. boltja" megnevezést kapta,igaz,kicsit drágább,és 1 év garit adnak,minden tartozék,magyar menü,de viszont ők biztosítanak arról,hogy rajta van a 27% áfa.

2012. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazából egy baj van én annyira nem szeretem az ilyet mert már pár haveromat is átvágták [pl.: nem volt rajta az ÁFA, nem volt meg minden tartozék (és nem adtak neki, még a garanciával sem), olyan is volt hogy maga a teló nem volt benne, vagy hogy azt mondták hogy nem jó a garancia.] na ezért nem bízok az ilyenekben.
2012. okt. 29. 15:51
 10/13 anonim válasza:
Igen,mint ahogy írtam,ide bizalom kell.Mivel az adott cég adja a garit,ami nem annyira megbízható,mint pl. a szolgáltatók.Meg kell mondjam,én is parázok egy kicsit tőle.
2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!