Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig használtok egy telefont...

Meddig használtok egy telefont? Miért szoktátok lecserélni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor cserélem le ha már nagyon muszáj.
2012. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó, meddig használom, volt, amit 3 évig gyűrtem, volt, amit fél évig. Az évente lejáró hűségszerződést mindig kihasználom.
2012. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
AZ enyém kb 10 éves, még müködik. Ha elromlik, akkor cserélem le, elötte csak pénzkidobás.
2012. okt. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Valtozo, de par honapnal nem tovabb. SGS3-rol valtottam nemreg Note 2-re, elotte HTC One X volt.
2012. okt. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Addig használom, míg működik.


Az előző mobilom 6 év után ment tönkre, a mostani "hiperszuper" Samsung okostelefonom már 1,5 évesen problémás, már nagyon megbántam, legközelebb biztos ismét sima nyomógombos telefont veszek, de ezt is használom, míg tönkre nem megy véglegesen.

2012. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Amíg nincs komolyabb baja.
2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában 2 évig. Akkor cserélem le amikor lejárt a 2 év hűség de 2 év után nálam már mindig elkezdenek sz@rakodni a telefonok. A Sony Eicsson Xperia X10 telefonomat most cseréltem le egy Sony Xperia Sola telefonra. Az X10 telefonomat már 1 hónapot úgy használtam hogy a kijelzőjén meg volt repedve az üveg.
2012. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gergoap ***** válasza:
3-4 évig.
2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!