Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissítsem a szoftvert...

Hogyan frissítsem a szoftvert az SE x10 mini pro-n?

Figyelt kérdés

Hogyan frissítsem? Van egy olyan hogy beállítások->a telefon adatai->szoftverfrissítés. Ezzel tudom frissíteni, vagy netről kell letölteni? Ha igen, honnan?

Illetve melyiket érdemes rárakni? 2.1 vagy van attól újabb?

Illetve az adatokat hogyan tudom lementeni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 26. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ezt töltsd le és kövesd az utasításokat.

2012. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

megcsináltam mindent, addig hogy csatlakoztassam le a telefont, kapcsoljam ki, majd vissza. utána azt írta hogy miközben csatlakoztatom tartsam nyomva a "vissza" gombot. ezt is megcsináltam, de amikor hozzádugtam a pc-hez, onnantól már nem érzékelte, ezért nem engedett tovább lépni? teendő?

esetleg másik módszer?

2012. okt. 26. 20:51
 3/3 anonim válasza:
akkor esetleg a pc sony companiont szedd le a gepedre telepitsd es ugy probald meg. nem biztos hogy sony pc companion a neve
2013. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!