Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolásban és szofvterfrissít...

Rootolásban és szofvterfrissítésben tud segíteni valaki? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy SGS-1 em és most így néz ki-->firmware verziója:2.3.6

Alapsáv verziója I9000XXJVT

Kernelverzió: 2.6.35.7-I9000XWJVZ-CL762604 toot@DELL145#2

Build száma:GINGERBREAD.XWJVZ

és találtam egy olyan ROM-ot aminek gamrzrom a neve és ezt szeretném feltelepíteni rá de előtte rootolni kell a telefont és nem tudom hogy hogy kell mert YT-n néztem videót de ott más szoftwer van a készüléken amit rootolnak olyat találok csak amin 2.3.6 value pack-ot rootolnak és nekem nem az van. Ha valaki tud segíteni nagyon megköszönném!



2012. okt. 27. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2012. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megoldottam úgy hogy feltettem a 2.3.6 value packot és úgy már az volt az alapsáv verzója ami kellett és rootoltam is és fel is tettem rá a gamerzrom v11 et, de azért köszönöm a választ és megy a zöld kéz!:)
2012. okt. 30. 13:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!