Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace minecraft...

Samsung Galaxy Ace minecraft pocket edition HOGYAN?

Figyelt kérdés
a market azt irja a telomra h nem kompatibilis de láttam h vidin egy gyerek játszik vele meg lehet oldani?

2012. okt. 27. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd feketén, és úgy telepíted fel.
2012. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy ArmV6-os SOC-ra optimalizált tört változatot a neten.(Google használat ismeretei előnyt jelentenek)
2012. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
drága 2. válaszoló :DDD keress rá te is ha találsz megszánlak 20.000-ft al :D mivel én előtte néztem mielőtt irtam ide ki kédést -.^
2012. okt. 27. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Mediafire link működik.


Postacímet, vagy számlaszámot küldjek esetleg?

2012. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megnyitás után az alkalmazás váratlanul leállt
2012. okt. 27. 23:49
 6/8 anonim válasza:

na figyelj felejtsd el a marketet nem tört verzioról lesz szó hanem

1. www.nokiaprogramok.hu

2. regisztrálsz

3. baloldalt a letöltésre rá mész

4. ott megkeresed a keresés menüpontott

5 be irod minecraft pocket. 2 minecraftott fog kiadni egy 4.0.3-at és egy 1.0.4 azt hiszem az utobi nevére rá katintasz

6. letöltöd

7. sd kártyára rá teszed

8. telepited

9. játszol!

2012. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nekem is ugyan ez a problémám... Bárhonnan töltöm le azt írja hogy: a minecraft működése váratlanul leállt. Tudtok valami megoldást rá????
2013. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 |Orfeusz| ***** válasza:
A market azért írja hogy nem kompatibilis, mert nem kompatibilis. A Galaxy Ace egy régi, ARMv6-os 800MHz-es procival van megáldva, az hótziher hogy nem fogja elvinni a Minecraft PE-t.
2013. dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!