Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes vennem...

Szerintetek érdemes vennem egy Huawai ascend g3000 felefont, miér?

Figyelt kérdés

#telefon #Huawei #Huawai ascend g300
2012. okt. 28. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Inkább Alcatel OT-995, de ha egy nagyon király telefont akarsz, akkor spórolj Sony Xperia U-ra.
2012. okt. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézd ez attól függ hogy mennyi pénzt szánsz rá. Ha van 80-90 ezer forintod akkor érdemesebb egy jobb telefont venni (samsung sony). Ha nincs akkor vehetsz Huawei-t vagy Alcatelt.
2012. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak az számít hogy legyen benne android,Wi-fi,nagy képernyő,zenék,min. 5 mp kamera,és olcsó legyen márminthogy én nem tudnám megvenni 12 évesen ,tehát az őseim fizetik.
2012. nov. 4. 07:31
 4/5 anonim válasza:

Második vagyok.

Akkor szerintem azt nézd meg hogy nagyságra melyik jobb neked a 4 colos vagy a 4,3-as, melyiket tudod kényelmesebben megfogni. Az a lényeg hogy ha teheted akkor NE legyen egyiken se ICS.

2012. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nekem ez a telefonom van és én tökéletessen megvagyok vele elégedve :)
2012. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!