Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X, Samsung Galaxy S3,...

HTC One X, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Ion? És miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ezen a 3 telefonon agyalok. Mind mellett van 1 jó érv.

HTC: Sense (szeretem)

S3: Kijelző mérete (minél nagyobbat szeretnék)

Ion: Kijelző (az összes közül a legszebb a Bravia tech miatt)


Nos, igazából az S3 4.8" a One X 4.7" az Xperia ion 4.6".

Igazából szerintem a 4,6 és a 4,8 között sincs nagy különbség (képeken nem látszott) valóban nincs, vagy csak Én láttam így?

Vodafone-nál való flottatagságom miatt ugyanannyiért kapnám szinte a One X-et és az S3-mat mint Telenornál az Iont. Ha Vodánál lenne Ion valszeg azt választanám.

Viszont..ha már ennyiért veszek telefont sszeretném, ha időálló is lenne. sok Benchmark testben láttam, hogy az Ion veri az S3mat..ez valóban igaz? Kb mennyi ideig lesz használható az Ion (2magos S3) mint a másik kettő 4magos telefon? A telefont játékra IS szeretném használni persze nem ez a fő szempont. Érdemes az Iont megvennem, aminek amúgy a kinézete és a kijelzője tetszett meg, vagy menjek rá a másik 2-re a jobb HW miatt?

A telefont valóban hosszabb távra szeretném mindenképp 2 év+.Ennyit az ION is kibír? Na és..melyiket ajánljátok és főleg MIÉRT. Lehetőleg olyan válaszokat várok, melyek tapasztalat alapján vannak. köszi



2012. okt. 28. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia,

ha már a 3 legdrágább telefon közül választasz, szerintem ne a külső (méret, kijelző) alapján válassz..:) egyébként ott van az LG Optimus 4X HD is ;)

Amúgy annyira fikarcnyi különbség van a kijelzők között, mindegyik nagyon jól visszaadja a színeket és jó a beláthatósági szöge is, stb stb. Inkább a memória és proci alapján döntsd el melyik éri meg neked.


Én a HTC one X-et ajánlom, mert 1GB ram, és ami a legfontosabb, hogy az Nvidia csinálja bele a grafikus chipet és a soc-ot (4 magos proci)

2012. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ion veri az S3-at benchmarkokban? :D Az ev vicce :"D /off
2012. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mind a három jó lesz több mint 2 évig, úgyhogy szerintem vedd azt, amelyik a legjobban tetszik, sebességben nagy eltérés nincs közöttük.
2012. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem HTC One X
2012. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nehéz döntés nagyon.

Most utánaolvasgattam.Rengeteg összehasonlítást és fórumhozzászólást megnéztem, de ez csak nehezítette.


Galaxy S3 mellett szól:

-Minden benchmark, leírás szerint veri a One X-et HW-ileg.

-4.8"os kijelző, ami képek alapján észrevehetően nagyobb,

mint a One X 4.7"-ja.

-Jelenleg a TW gyorsabb, mint a Sense.

-A One X-ben beépített az akkumlátor, és elvileg ennek az üzemideje is rövid (1 nap), másrészt ami igazából zavar az az, hogy ha mondjuk 2 év múlva az aksija tönkremegy akkor dobhatom ki a kukába az egész telefont.


One X mellett szól:

- A fehér valóban fehér, a Samsungnál ez kicsit kékes.

- Sokkal jobb anyaghasználat

- Szebb hangzás

- Ezelőtt is volt HTC-m és szerintem az egyik legjobb GUI a Sense, bár ezen ugye lassú, szerintem a JB megoldja majd a problémát.

- Valamiért több ember preferálja ezt a telefont az S3 helyett


Holnap bemegyek a Vodafonehoz..azthiszem nehéz döntés lesz, nemakarom megbánni a választásom.

Más telefon jelenleg nem érdekel.

2012. okt. 28. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit vettél? Érdekel. Amúgy: X-en szaggat a Sense? ilyet se hallottam, nekem egyáltalán nincs gond (jó, néha egy fél másodpercre elgondolkozik, de ennyire az SGS3 is - hiába ez is Android) Amúgy meg nem kuka a teló ha meghal az akksi, szervízben cserélik :) Üzemidő: SGS3 se bír sokkal többet, ne aggódj. Én vettem egy küldő töltőt és tökéletesen elvagyok vele (mikor fél órát nem használom akk táskába berakom bedugva töltőre és +30-40% és máris ok minden) Am kijelzőben nem hiszem h a Sony jobb a másik kettőnél, tesztek alapján, meg nekem egymás mellé téve is.

Az am h most egy egy tesztben a Samu jobb a HTCnél? Sztem ha fordítva lenne akkor is tök8, ilyennél nem nagyon számít h mondjuk van köztük 1% :) (értem már el jobb teszteredményt X-el mint mellettem haver S3-al :) )

2012. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia, még nem vettem meg..viszont nagyon az ION felé hűz a szívem a dizájn miatt.. A 4 magot egyébként se használnám ki (nem vagyok az a játékos típus), bár még a játékok se használják ki.
2012. nov. 13. 08:35
 8/9 A kérdező kommentje:

ééééés a végre megvan a választott :) Galaxy Note 2 lett :D

Ma hozom haza a kicsikét, szürke színben.

2012. nov. 14. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Jo dontes. En is imadom az enyemet.


Note 2/S3 tulaj

2012. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!