Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple termék tulajdonosok!...

Apple termék tulajdonosok! Nektek megérte megvenni a készüléket amit vettetek annyi pénzért amennyiért vettétek? Mik a panaszok és dicséretek?

Figyelt kérdés
Most főképp ipod touch és iphone-ra gondolok. Előre köszi a választ!
2012. okt. 28. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy nekem androidos telefonom van, a páromnak pedig iphone, méghozzá azért, mert a cégtől azt kapott. De magunktól nem vettünk volna ilyen drága telefont, előtte sem, de utólag sem, hogy használjuk. Ár-érték arányban nem éri meg, mert nem tud annyival többet, mint amennyivel drágább. És ezt úgy mondom, hogy nem olcsó telefonom van nekem sem.

Szereti a párom az iphone-t, mert persze jó telefon. Nem tudunk rá rosszat mondani tulajdonképpen. Egy dolog, amit nem szeret benne: nem lehet rá saját csengőhangot tenni, hanem csak letölteni pénzért.

2012. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eleinte kicsit bántam, hogy a wp7-es telómat iPhone 4-re, de igazából most én nem cserélném le(konkrétan nem tudok jobb alternatívát). persze ezek valóban csak ipod touch és iphone-ra jók. konkrétan a többinek simán van olcsóbb, de hasonló alternatívája. android-os tabletem van, nem vágyok ipad-re, mert mindent meg tok csinálni, ami meg épp ios függő, az megy a telón. az imacok/macbookok meg már elvesztették a különlegességüket azzal, hogy ugyanolyan általános hardverekből állnak, mint bármi más, ergo egy 750ezres macbook pro-t tudok csinálni egy max 250-300ezres laptopból, csak ráhúzok egy osx-et(főleg ha pont ugyanaz a hardvere, akkor a legegyszerűbb). számítógépeknél ugyanez(sőt én a gépemet pont így is használom, windows 7+mountain lion párossal, és nem került az sem 4-500ezerbe.
2012. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!