Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS elcsúszott képernyő, mi...

SOS elcsúszott képernyő, mi lehet a hiba? Nagyon kétségbe estem.

Figyelt kérdés

A képernyőt csak nagyon lassan tudom jobbra-balra húzni, nem működik se a menü, se semmi, kivéve a kikapcsolás opció, és ha fentről "lehúzom" a képernyőt, az még működik, de utána semmi. Mintha a böngészőbe is be tudna lépni, de nem merem már piszkálni, teljesen K.O.


Alcatel OT 995.


Kérlek segítsetek! :(



2012. okt. 28. 23:36
 1/8 anonim válasza:
Ne pánikolj! Ha pánikolsz komolyabb lehet a probléma! Akár pöröghet is a képernyő.
2012. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe. Talán egy szoftver újrapakolással megúszod.
2012. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első; mi az, hogy akár pöröghet is a képernyő?


Hallottam valami olyasmit, hogy hard reset. Ez mit jelent? Én nem tudok valamit segíteni ezen? :( Mennyivel úsznám meg a szervizt?


Nemsokára utazok külföldre, és fontos, hogy meglegyen a telefonom addigra. :(

2012. okt. 28. 23:46
 4/8 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..



Ebből indultam ki, itt azt írják, hogy szoftverfrissítés megoldja. De ezt hogyan lehet itthon? :(

2012. okt. 28. 23:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá, vidd szervízbe inkább. Mielőtt jobban tönkretennéd.
2012. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak hát nincs sok időm... holnap után indulok, és tartok tőle, nem lesz meg addig.
2012. okt. 28. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezd mikorra lesz kész, ha nem aznapot mondanad, megkérdezed mennyibe lenne egy kicsit megsürgetni a dolgot.
2012. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek még ilyen problémája lenne; csatlakoztattam a géphez a telót, és letöröltem minden olyat, ami terhelheti, ezután helyreállt.
2012. okt. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!