Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megmondaná hogy meliyik...

Valaki megmondaná hogy meliyik érné meg jobban és melyik a "gyorsabb"?

Figyelt kérdés

ma rendelek telefont de még nem tudtam eldönteni hogy melyik legyen...van a ZTE kis,ami azért tetszik mert szép a kialakítása,és elvileg elég gyors telefon is. lenne még a ZTE grant x in,ami szintén nagyon szép,meg kijelzője is jó nagy,de feltételezem az jól leszívja az aksit :/

és lenne még az ot 995 amivel ugyanúgy vagyok mint a granttal...de inkáb a 2 zte között kéne választanom.melyik telefon a fagyásmentesebb,meg akadásmentesekk?



2012. okt. 29. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ma akarok rendelni.:) Én azt mondom hogy a Grand X-el jobban járnál hogyha a két ZTE közül választasz. Frissebb Android van benne nagyobb kijelző(nagyobb élmény is) a kamerája is jobb és még sorolhatnám.
2012. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ZTE Grand IX mindenben jobb a másik kettőnél.
2012. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha netezek rajta meg zenét hallgatok,naponta kell tölteni ugye..? mert ha nagyon gyorsan merül lehet megéri a kisebb képernyő nem( mittomén pl lww)
2012. okt. 29. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
a mai okostelefonok közül szinte mindegyiket kell naponta tölteni.:)
2012. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ZTE Grand X IN-t jobban megéri hidd el nekem akkor a telórol röviden 8 mp kamera led vakuval 1,6 Gh intel processzor,ami azért valjuk be nagyon jójah és turbó módban 2 Ghz ez muzsikál bár jobban veszi az aksit :D Modern Combat 3 és majd a 4 simán fut(ni) fog rajta GTA 3 is simán megy rajta meg a Nova 3 is,jah elfelejtettem hogy 1 Gb RAM van benne :D


menj fel a www.gameloft.com oldalra ott megtallálod az összes játékot egyébként mind 3 D-s PC-s grafikával persze én ezt ajánlom sokkal jobb mint a másik kettő!

Egyábként olyan hamar nem merül le mert nagyobb aksi van benne de ha játszasz vele mondjuk a Nova 3-mal nálam 4 óra alatt lemerült :D de amúgy 1 nap mert azért használom is és nem arra megyek hogy ne keljen töltenem 1 nap :)

2012. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!