Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3, CSAK...

Samsung Galaxy S3, CSAK TULAJDONOSOK véleménye érdekel. SENKI másé! Meg vagytok elégedve? Előny, hátrány?

Figyelt kérdés
Aki azzal jön, hogy vegye One X-et, bújjon el. Több órát néztem az összehasonlításokat, megvan a választásom oka, így valóban CSAK a tulajdonosok szóljanak hozzá. köszönöm.

2012. okt. 30. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én 100 %ban meg vagyok elégedve vele, 4 hónap alatt nálam semmi problémát nem mutatott. kb 1 méterről a kőre le lett ejtve egyszer de semmi baja. nem tudom pontosan mi érdekel de csak ajánlani tudom :-)
2012. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én augusztusban vettem nekem nagyon tetszik meg voltam vele elégedve de mostanában nagyon zavar az hogy néha leálnak az alkalmazások meg ha megy valamilyen alk-zás pl facebook,internet stb és a középső gombal akarok kilépni vagy a visszát nyomom gyorsan sokszor akkor az alkalmazásokat meg a kezdöképernyőn a widgeteket meg mappákat nem mutatja olyan 5mp-ig utána visszajön de nagyon zavaró de remélem a jelly vean frissitésével ez helyreáll. Különben meg vagyok vele elégedve
2012. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hivják akadozásnak,lehet hogy 4 magos az a fo s de nagyon s utyo k a procija de komolyan,Sony Xperia T a legjobb de komolyan igaz hogy csak 2 magos de még is elnyerte az év legjobb processzora dijjat mivel 1,5Ghz-s és kétmagos de mégis többet tud mind ami az S3 ban van és ro ha dt drága is,és igen samsung nem optimizálja jól azt a ki basz ott androidot mindenki utálja ezért érd az elöző leírta hogy néha ha kilép lassan töli be a widgeteket meg a többit ezt hívják akadázosank :)

Sony Xperia T ezerszer jobb és jobban optimizált android :)

2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én TULAJDONOS VAGYOK ,ÉS KIKÚRT JÓ TELEFONON !
2012. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon! Nekem is az van! Aki fikázza az is csak azért mert ő nem tudja megvenni és irigykedik! ;) Meg vagyok vele elégedve! Nekem semmi nem akad!
2012. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!