Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Flottában, részletre vennék...

Flottában, részletre vennék mobiltelefont (45 + 12x8 ezer forint). A vodafone-nak milyen a hitelbírálata? Olyan mint egy banké (ergo nagyon elutasító) vagy igazából csak a jövedelmet meg a munkahelyet nézik?

Figyelt kérdés

Továbbá: azt írták, hogy az pozitívan hat, ha bemutatok más előfizuból számlát (utolsó 3 havit). Ez a telenornál van, viszont szüleim vették nevemre a számot (vagyis a telefont inkább) ez dec 20-án jár le (a 2 éves hűségidő), viszont ez a szám már kétszer lett visszakapcsoltatva nem fizetés miatt, mióta átvettem nem lett kikapcsolva, de időben sem fizettem (2-3 hetes késedelemmel). Ezt érdemes bemutatnom (az utolsó 3 hónap), vagy így inkább hagyjam?

Mit néz a Vodafone, nehéz megkapni? Egy elég nagy cég flottájában vagyok, ez számít valamit?(dolgozói flotta)



2012. okt. 30. 10:29
 1/1 A kérdező kommentje:
A telefonszámot augusztusban vettem át, addig nem is volt használva mégcsak hívásra sem ezért lett többször elfelejtve a befizetése, persze visszakapcsoltatták 7ezer forint fejében. az utolsó 3 havi számlán csak az látszana, hogy fizetem, de 2-3 hetes késéssel.
2012. okt. 30. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!