Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note és a...

Samsung Galaxy Note és a Note2 között mi különbség van, méretet leszámítva?

Figyelt kérdés
Árilag mennyi a különbség és mennyivel tud többet mint a note? Tapasztalatok? Hordozást hogyan oldjátok meg, zsebetekben elfér vagy táskában inkább? 15 évesnek illene ilyen készülék? (én jobban hajlok a note felé, a 2es annyira nem tetszik)

2012. okt. 30. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Note 2 fenyevekkel jobb. Ajanlom a mobilarenas tesztet meg a mobilarena tv rola szolo adasat. En 22 eves vagyok, ilyet hasznalok egy hete, egy S3-as mellett. A legtobb helyen az ev droidos telefonjanak tartjak, mar persze azoknak, akiknek nem gond a meret. Nadragzsebben vagy az oltony belso zsebeben hordom, nem igenyel kulon taskat, habar en a Nexus 7-et is neha zsebrevagom lazan. Arban szerintem nem sok a kulonbseg, es boven megeri. Azt meg hogy 15 evesen illene-e... Nekem 13 evesen, 2003-ban Nokia 6510-esem volt, ami akkor egy eleg komoly telefonnak szamitott. En ugy gondolom, hogy egy telefon nem 'illik' vagy 'nem illik' senkinek, mindenki olyat hasznal amilyet szeretne, es amire jut penze. Masok velemenye nem nagyon tud erdekelni, habar eddig meg nem kapott negativ kritikat egyik ismerosomtol sem a Note 2, legtobben inkabb csodaltak a kijelzojet.
2012. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 30. 13:59
 3/4 Henriett83 válasza:

Én is mos ez a két telefon között vacilálok, mert nagyon jó kis telefonnak tartom őket. Pedig nőből vagyok és mégis valahogy megfogott ez a nem kicsi telefon. De nekem találták ki (mivel szeretnék egy padot és egy telefont is)2 az 1ben: netezhetek rajta könnyedén: skype, net böngészők meg minden, mivel nagy a kijelzője. Ha meg véletlenül zavarna a telefonálásban a nagysága, akkor meg vannak nagyon szuper vezeték nélküli headsetek, némelyik olyan mint egy kis ékszer. Szerintem ha van rá lehetőséged vedd meg a kettest mert az az újjabb, jobb!!

Amúgy miért nem tetszik a kettes?

2012. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is hűt nőből vagyok, vagyis lány. Igazából nem tudom, talán nem is az, hogy nem tetszik csak még nem láttam élőben csak képen és videón, de először a note-t láttam, a 2-est csak ugye később..így az 1. jobban megfogott. Egyébként nekem is az tetszik, hogy nagy tehát a képernyőt jól látni. Csak az a baj, hogy hát picit pici a kezem. :| Meg hát, hogy hogyan tudnám hordani magammal nem tudom, sebben nem hiszem, hogy elférne.
2012. nov. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!