Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson x10 mini driveré...

Sony ericsson x10 mini driverét hova kell rakni? Mert nem lehet telepíteni

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen driver? Pc Companion kell hozzá, minden egyebet a windows elintéz. Írd le, mi a konkrét probléma, programnevet, operációs rendszert, satöbbit, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2012. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

op rendszer:windows 7

és olyan gondom van hogy rootolni akarom a telómat de töltő módba kell csatlakoztatni a géphez a gép meg nem ismeri fel a telómat telefon töltő módba.

a drivert ajáloták hogy szedjem le de nem lehet telepíteni

2012. okt. 30. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg azt is automatikusan kellene csinálnia a wondowsnak, ha van net: letölti az magának, egyébként flash modera gondolsz szerintem. Semmi extrát nem lenne szabad kérnie hozzá a gépnek, főleg, ha még a flashtoolt is felraktad.
2012. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

flashtool nincs fent

nekem csak a pc compatition van fent!

driver van a telómhoz a sony oldaán de azt nem lehet telepíteni valaki aztmondta hogy a skytem32 mappába kell bemásolni de úgysejó

2012. okt. 30. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, ez már rosszul kezdődik, remélem, bele se vágtál, mert ilyen cuccokkal tévesztik meg a júzereket, aztán csoda lesz, ha nem működik a winfos.. PC companionnal a büdös életben nem fogsz rootolni, flashtool kell hozzá + részletes leírást találsz a mobilarena.hu megfelelő topicjában (mindössze az oldal keresőjét kell tudni használni).
2012. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na meg az se mindeg,y tényleg rootolni akarsz, vagy csak másik romot feltenni, mert felmerül a kérdés, akarsz-e bootloadert nyitni, milyen jogosultságokat akarsz a telón belül, és azzal együtt milyen felelősséget, hiszen minél magasabb szinten vagy, annál inkább a legaljától kell újra összeraknod a rendszert.
2012. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

onem pc compatitional akarok rootolni csak a gép nem ismeri fel a telómat töltő módba amit valahogy meg kellene csinálni

már le van töltve a superoneclik meg a cwm reckovery+a rom

csak a töltő módal vagyok gondba

2012. okt. 30. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:
mit tudok csinálni hogy a telót töltő módba lássa a gép?
2012. okt. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!